Začíná koupací sezóna. Koupaliště na severu Čech otevírají

Koupání, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Koupání, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

SEVERNÍ ČECHY - Od května 2018 otevřely některá venkovní koupaliště v kraji, další zahájí sezónu v průběhu jara.

Reklama

Nová sezona na termálním koupališti Brná v Ústí nad Labem nebo na Kamencovém jezeře u Chomutova.

Koupaliště otevřelo i v Litoměřicích.

Ceny vstupného pro sezónu 2018  na ústeckém koupališti v Brné se neměnily, dospělý zaplatí za den 80 korun, děti nad 120 centimetrů 50 korun. V areálu jsou nové houpačky a kolotoč.

Kamencové jezero v Chomutově také zahájilo sezónu. Město vypsalo na rozvoj rekreačního místa architektonickou soutěž. Loni se na jezeře otevřelo nové molo, které stálo i s dalšími nutnými investicemi 47 milionů korun.

SOUVISEJÍCÍ: Na Kamencovém jezeře se má nakonec letos koupat. Chomutov zaplatí miliony

Letní koupaliště v Litoměřicích otevřelo 8. května 2018. Až do konce měsíce bude otevřeno denně od 10 do 18 hodin. Během první poloviny června se otevírací doba prodlouží do 19 hodin, od půlky měsíce až do 20. srpna pak dokonce až do 20 hodin. Poté se zase zkrátí.

Návštěvníci se mohou těšit na nové sprchy.

V průběhu května a září budou v provozu dva bazény s přihřívanou vodou, dospělí návštěvníci v těchto měsících zaplatí za vstup snížené vstupné 40 korun na den, nebo 20 korun po 16. hodině. Od června do konce srpna bude otevřen již celý areál a dospělí za celodenní vstup zaplatí 60 korun, po 16. hodině 30 korun. Děti hradí poloviční částku. I letos je možnost připlatit si za lavičku, šatnu, kabinku, tobogán, minigolf, stolní tenis a další sporty. K dispozici jsou i cenově zvýhodněné permanentky.

Reklama

Hodnocení

3.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře