Vyzkoušejte Evien.cz, nový lifestylový magazín pro ženy od SeveročeskýDeník.cz

Homepage Evien.cz
Homepage Evien.cz

Čtenářky zpravodajského serveru SeveročeskýDeník.cz dostávají bonus k aktuálnímu informování z Ústeckého a Libereckého kraje. Vznikl nový lifestylový web pro ženy Evien.cz.

Reklama

Mediální skupina MediaShow Group rozšiřuje obsahovou nabídku. Na konci ledna 2015 je v rámci zkušebního provozu a tzv. beta verze zprovozněn nový lifestylový magazín pro ženy. Vhodně doplní obsahovou nabídku serveru SeveročeskýDeník.cz.

"Pro rok 2015 připravujeme desítky novinek, a to různého typu. Nyní je to spuštění zcela nového webu, který je určen zejména pro ženy. Leden a únor je testovací provoz, do ostrého režimu se web přepne na jaře," vysvětluje Radek Pešout, jednatel MediaShow Group a šéfredaktor redakce SeveročeskýDeník.cz a Evien.cz.

Lifestylový magazín pro ženy Evien.cz na adrese www.evien.cz má vytvořenou samostatnou redakci. Tu tvoří jen ženy. "Web pro ženy musí tvořit ženy. Ty nejlépe vědí, co čtenářky chtějí," konstatuje Radek Pešout.

Kvalitu obsahu bude zajišťovat tým zkušených redaktorek. "Jako mediální společnost máme vysoké cíle. Web Evien.cz bude vytvářen profesionálně a na základě zkušeností a principů, které fungují u magazínových webů, se kterými má mateřská firma ProSEO Media bohaté zkušenosti," vysvětluje Radek Pešout.

Evien.cz rozšíří nabídku ke zpravodajským webům SeveročeskýDeník.cz, MediaShow.cz, Události112.cz či Investigate.cz.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře