Výluky na železnici. Z Litoměřic do Úštěku či z Mikulášovic do Dolní Poustevny

Vlaková souprava. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czVlaková souprava. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Ústecký kraj - Správa železniční a dopravní cesty (SŽDC) a České dráhy (ČD) informuje o plánovaných výlukách s náhradní autobusovou dopravou (NAD) v dubnu 2015.

Reklama

Trať 087 Lovosice - Česká Lípa v úseku Litoměřice horní nádraží - Úštěk

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře nepřetržitě  od 7.00 hodin dne 10. dubna 2015 do 18.00 hodin dne 13. dubna 2015  (pátek až pondělí) traťovou kolej  mezi stanicemi Litoměřice horní nádraží - Liběšice - Úštěk. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny osobní vlaky v době výluky dne 10.dubna 2015 v úseku Litoměřice h.n. až Úštěk a zpět, v ostatní dny v úseku  Litoměřice horní nádraží - Liběšice  a zpět náhradní autobusovou dopravou.

Na trati 096 Roudnice nad Labem - Račiněves

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře ve dnech 21. až 24. dubna 2015 (úterý až pátek) vždy v době od 8:00 hodin do 14:00 hodin traťovou kolej mezi stanicemi  Roudnice nad Labem - Straškov. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny vlaky jedoucí v době výluky v úseku Roudnice n.L. až Račiněves a zpět náhradní autobusovou dopravou.

Trať 083 Děčín - Sebnitz - Dolní Poustevna - Rumburk v úseku Mikulášovice d.n. - Dolní Poustevna

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře ve dnech  20. až  24. dubna 2015 (pondělí až pátek) vždy v době od 6:55 hodin do 17:30 hodin traťovou kolej  mezi stanicemi Mikulášovice d.n.  a Dolní Poustevna. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny osobní vlaky jedoucí v době výluky v úseku  Mikulášovice d.n. až Dolní Poustevna a zpět náhradní autobusovou dopravou.

Trať 083 Děčín - Sebnitz - Dolní Poustevna - Rumburk v úseku Velký Šenov - Mikulášovice d.n.

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře ve dnech  27. a  28. dubna 2015 (pondělí a úterý) vždy v době od 7.15 hodin do 13:30 hodin traťovou kolej  mezi stanicemi Mikulášovice d.n.  a Velký Šenov. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny osobní vlaky jedoucí v době výluky v úseku  Mikulášovice d.n. až Velký Šenov a zpět náhradní autobusovou dopravou.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Jak volily kraje a okresy: ANO bodovalo na úkor ČSSD na severu Čech Jak volily kraje a okresy: ANO bodovalo na úkor ČSSD na severu Čech
OBRAZEM: Piráti porazili Pardubice 3:2 OBRAZEM: Piráti porazili Pardubice 3:2
Referendum ve Vědomicích: Trasu obchvatu lidé odmítli Referendum ve Vědomicích: Trasu obchvatu lidé odmítli

OBRAZEM: Fotbalisté Chomutova rozdrtili Hrobce OBRAZEM: Fotbalisté Chomutova rozdrtili Hrobce
Teplice podle Vaněčka vyhrály šílený zápas nad Karvinou. Mělo to úroveň okresního přeboru, tvrdil útočník Teplice podle Vaněčka vyhrály šílený zápas nad Karvinou. Mělo to úroveň okresního přeboru, tvrdil útočník
Poslanecké zemětřesení: Dominik Feri jako hvězda, jiné tváře končí Poslanecké zemětřesení: Dominik Feri jako hvězda, jiné tváře končí


Komentáře