Výluky na železnici. Z Děčína do Prahy nebo u Postoloprt

Vlaková souprava. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Vlaková souprava. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Ústecký kraj - Správa železniční a dopravní cesty (SŽDC) a České dráhy (ČD) informuje o plánovaných výlukách s náhradní autobusovou dopravou (NAD) na druhou polovinu měsíce března a začátek dubna 2015.

Reklama

Trať 123 Most  - Žatec západ v úseku Postoloprty - Lišany u Žatce

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře ve dnech  17.3. (úterý) a 18.3. 2015 (středa) vždy v době od 7:00 hodin do 22:00 hodin traťovou kolej mezi stanicemi Postoloprty - Lišany u Žatce. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny vlaky jedoucí v době výluky v úseku Postoloprty až Žatec západ a zpět náhradní autobusovou dopravou.

Trať 135 Most - Moldava v Krušných horách v úseku Most - Osek město

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře ve dnech  23.3. (pondělí) a 24.3. 2015 (úterý) vždy v době od 8:00 hodin do 18:00 hodin traťovou kolej mezi stanicemi Most a Most nové nádraží. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny vlaky jedoucí v době výluky v úseku Most až Osek město a zpět náhradní autobusovou dopravou.

Trať 114 Lovosice - Postoloprty v úseku Březno u Postoloprt - Postoloprty

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře dne 27.3. 2015 (pátek) v době od 7:20 hodin do 14:20 hodin traťovou kolej mezi stanicemi Březno u Postoloprt a Postoloprty. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny vlaky jedoucí v době výluky v úseku Březno u Postoloprt a Postoloprty a dva vlaky v úseku Postoloprty až Louny  náhradní autobusovou dopravou.

Na trati 090 Děčín - Praha v úseku Děčín hl.n. - Povrly

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře ve dnech 16.3. (pondělí), 17.3. (úterý), 18.3. (středa), 19.3. (čtvrtek), 1.4. (středa), 2.4. (čtvrtek) 2015 vždy v době od 8.10 do 15.30 hodin jednu traťovou kolej mezi stanicemi Děčín hl.n. - Povrly. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. osobní vlaky v úseku Děčín hl.n. - Povrly náhradní autobusovou dopravou, která bude vedena podle výlukového jízdního řádu. Výlukový jízdní řád je v příloze.

Trať 081 Děčín - Rumburk, Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa v úseku Děčín - Děčín východ

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře dne 30.3. (pondělí) v době od 8:30 hodin do 14:10 hodin traťovou kolej  mezi stanicemi Děčín hl.n. a Děčín východ. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny osobní vlaky jedoucí směr Benešov nad Ploučnicí a zpět náhradní autobusovou dopravou.

Trať 133 Chomutov  - Jirkov

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře dne 3.4. 2015 (pátek)  v době od 7:50 hodin do 15:00 hodin traťovou kolej mezi stanicemi Odbočka Dolní Rybník - Jirkov. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny vlaky jedoucí v době výluky v úseku Chomutov až Jirkov a zpět náhradní autobusovou dopravou.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře