Výluky na železnici. Z Děčína do Prahy nebo u Postoloprt

Vlaková souprava. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czVlaková souprava. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Ústecký kraj - Správa železniční a dopravní cesty (SŽDC) a České dráhy (ČD) informuje o plánovaných výlukách s náhradní autobusovou dopravou (NAD) na druhou polovinu měsíce března a začátek dubna 2015.

Reklama

Trať 123 Most  - Žatec západ v úseku Postoloprty - Lišany u Žatce

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře ve dnech  17.3. (úterý) a 18.3. 2015 (středa) vždy v době od 7:00 hodin do 22:00 hodin traťovou kolej mezi stanicemi Postoloprty - Lišany u Žatce. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny vlaky jedoucí v době výluky v úseku Postoloprty až Žatec západ a zpět náhradní autobusovou dopravou.

Trať 135 Most - Moldava v Krušných horách v úseku Most - Osek město

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře ve dnech  23.3. (pondělí) a 24.3. 2015 (úterý) vždy v době od 8:00 hodin do 18:00 hodin traťovou kolej mezi stanicemi Most a Most nové nádraží. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny vlaky jedoucí v době výluky v úseku Most až Osek město a zpět náhradní autobusovou dopravou.

Trať 114 Lovosice - Postoloprty v úseku Březno u Postoloprt - Postoloprty

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře dne 27.3. 2015 (pátek) v době od 7:20 hodin do 14:20 hodin traťovou kolej mezi stanicemi Březno u Postoloprt a Postoloprty. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny vlaky jedoucí v době výluky v úseku Březno u Postoloprt a Postoloprty a dva vlaky v úseku Postoloprty až Louny  náhradní autobusovou dopravou.

Na trati 090 Děčín - Praha v úseku Děčín hl.n. - Povrly

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře ve dnech 16.3. (pondělí), 17.3. (úterý), 18.3. (středa), 19.3. (čtvrtek), 1.4. (středa), 2.4. (čtvrtek) 2015 vždy v době od 8.10 do 15.30 hodin jednu traťovou kolej mezi stanicemi Děčín hl.n. - Povrly. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. osobní vlaky v úseku Děčín hl.n. - Povrly náhradní autobusovou dopravou, která bude vedena podle výlukového jízdního řádu. Výlukový jízdní řád je v příloze.

Trať 081 Děčín - Rumburk, Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa v úseku Děčín - Děčín východ

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře dne 30.3. (pondělí) v době od 8:30 hodin do 14:10 hodin traťovou kolej  mezi stanicemi Děčín hl.n. a Děčín východ. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny osobní vlaky jedoucí směr Benešov nad Ploučnicí a zpět náhradní autobusovou dopravou.

Trať 133 Chomutov  - Jirkov

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), s.o. uzavře dne 3.4. 2015 (pátek)  v době od 7:50 hodin do 15:00 hodin traťovou kolej mezi stanicemi Odbočka Dolní Rybník - Jirkov. Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny vlaky jedoucí v době výluky v úseku Chomutov až Jirkov a zpět náhradní autobusovou dopravou.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře