V Jablonci budou debatovat o revitalizaci centrálního zásobování města teplem

V Jablonci budou debatovat o revitalizaci centrálního zásobování města teplemV Jablonci budou debatovat o revitalizaci centrálního zásobování města teplem

Jablonec n/N. - Na pondělí 24. února 2014 připravilo vedení Jablonecké energetické veřejné setkání se svými odběrateli v Eurocentru. Tématem setkání bude nedávno schválený Projekt Revitalizace soustavy centrálního zásobování teplem.

Reklama

Zákazníci připojení na soustavu centrálního zásobování teplem jsou o schůzce informováni na webu společnosti Jablonecká energetická, dále prostřednictvím facebooku a twitteru. Pozvánky také odchází spolu s fakturami za teplo a do některých domů je zástupci JE doručí osobně.

„Je dobře, že management společnosti komunikuje se zákazníky JE a bude je o připravovaných změnách informovat přímo. Doufám, že lidé tuto možnost využijí a přijdou se zeptat na to, co je zajímá,“ hodnotí kladně aktivitu vedení Jablonecké energetické náměstek primátora Miloš Vele.

-tz-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Hygienici uzavřeli restauraci Minigolf v Lounech Hygienici uzavřeli restauraci Minigolf v Lounech
Muž chtěl domů odvézt policejním vozem. Byl zadržen Muž chtěl domů odvézt policejním vozem. Byl zadržen
Ústí sužuje žloutenka. Postihne celé město? Ústí sužuje žloutenka. Postihne celé město?

Agresivita chlapce z Loun má možná hlubší podtext. Dávali mu výpalné, aby je nezmlátil?! Agresivita chlapce z Loun má možná hlubší podtext. Dávali mu výpalné, aby je nezmlátil?!
Jablonec ocení osobnost města medailí Jablonec ocení osobnost města medailí
Mladík z Mostu přepadl seniorku, hrozí mu deset let za mřížemi Mladík z Mostu přepadl seniorku, hrozí mu deset let za mřížemi


Komentáře