Ústecká zoo zahájila letní sezónu. Přichystala novinky

Lemuři maji v ústecké zoo novou expozici. Foto: archiv ZOO Ústí n.L.Lemuři maji v ústecké zoo novou expozici. Foto: archiv ZOO Ústí n.L.

Ústí n/L. - Od 1. dubna 2014 dochází v souvislosti s nadcházející letní sezónou ke změnám v ústecké zoo. Především se prodlužuje otevírací doba a bude bohatší program předváděcích akcí.

Reklama

Od 1. dubna 2014 je zoo otevřena od 8 do 18 hodin, a to nejen hlavní vchod z Drážďanské ulice, ale také horní vstup, který využívají zejména obyvatelé přilehlých sídlišť.

Zoo zdražila vstupné. Dospělí platí 120 Kč, děti, studenti a důchodci polovinu. "Lze samozřejmě využít i nabídky zvýhodněného vstupného, což se vyplatí v případě, že jednotlivec či rodina ví, že nyní bude navštěvovat zoo častěji," uvedla Věra Vrabcová z ústecké zoo.

Během víkendů bude jezdit zoovláček již pravidelně a návštěvníci mohou v rozšířených časech shlédnout předváděcí akce jako je krmení tuleňů, enrichment u orangutanů, cvičení lachtana, krmení piraň, procházka slonů a jejich cvičení. Pro malé děti je o víkendech připraveno i ježdění na ponících.

-tz-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře