Tři zápasy a devět inkasovaných gólů. Fotbalistům Teplic se na „jaře“ nedaří

Fotbalový stadion v Teplicích. Foto Archiv Severoceskydenik.cz
Fotbalový stadion v Teplicích. Foto Archiv Severoceskydenik.cz

Tři zápasy, z toho dva na domácí půdě, ale jen jeden bod. Tristní je bilance fotbalistů FK Teplice v dosavadním průběhu „jarní“ části prvoligové soutěže.

Reklama

 

Ve druhé polovině ledna  se trápí ve všech herních činnostech, o čemž hovoří i souhrnné skóre 2:9 z odehraných utkání.

Tepličtí prohráli ostudně s Jabloncem 0:5, pak padli v Českých Budějovicích 0:2 a následně doma pouze remizovali s Karvinou 2:2. A to ještě pětadvacet minut před koncem vedli 2:0.

Za tři kola jsme inkasovali devět branek, to je opravdu hodně. Bohužel se opět nedařilo brankáři Tomáši Grigarovi. Před týdnem chyboval u gólu na jihu Čech a proti Karviné znovu. V týdnu jsme řešili, jestli neudělat změnu, teď se k tomu možná vrátíme,“ konstatoval teplický trenér Radim Kučera na pozápasové on-line tiskové konferenci.

Přiznal, že ho překvapila sestava Karviné. „Soupeř udělal hodně přesunů, což jsme nečekali. V prvním poločase jsme ale dali dvě branky a zápas se vyvíjel podle našich představ. O přestávce jsme hráče upozorňovali, aby byli dále aktivní. Kdybychom dali třetí gól, mohli jsme mít blízko k vítězství. Jenže za stavu 2:1 hráči ztratili sebevědomí, bylo to už trápení,“ litoval Kučera.

Vyrovnání hostů přišlo během krátké doby mezi 67. a 80. minutou.

Koledovali jsme si o to, pokaždé tam byly stejné chyby. Pasivita nás stála lepší výsledek,“ mínil Radim Kučera.

V dresu Teplic se poprvé po svém lednovém příchodu do klubu střelecky prosadil Martin Macej. Byla to zároveň první gólová trefa teplického celku v „jarním“ pokračování ligy. Zápas ale Macej nedohrál pro zranění. 


 

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře