Skiareály na severu Čech částečně o víkendu zahájí lyžování

Některé skiareály zahájí o víkendu provoz, ilustrační foto. Foto: archiv iŠumava.czNěkteré skiareály zahájí o víkendu provoz, ilustrační foto. Foto: archiv iŠumava.cz

Ústecký kraj, Liberecký kraj - Díky mrazivému počasí provozovatelé vleků intenzivně zasněžují. O víkendu Cvičnou louku spustí v Telnici, v provozu budou i Klíny. Vleky spustí na Ještědu nebo v Rokytnici nad Jizerou.

Reklama

V Zadní Telnici na Ústecku zasněžují Cvičnou louku, vleky budou v provozu za snížené jízdné. O víkendu možná poprvé pro lyžaře spustí nově instalovanou dvousedačkovou lanovku.

Částečně provoz zahájí ve skiareálu Klíny na Mostecku. Provozovatelé chtějí spustit dětský vlek, zda budou fungovat i ostatní vleky včetně sedačkové lanovky, ještě není rozhodnuto. Plně se lyžuje na Klínovci.

Mimo provoz zůstane areál v Horním Podluží na Děčínsku. Provozovatel chce zasněžovat a lyžaře pustit na sjezdovku až příští týden. Letos se vůbec kvůli sporům o nájem za pozemky nebude na Bouřňáku u Teplic. Na sjezdovkách jsou zábrany - balíky slámy se skružemi.

Na Ještědu u Liberce se o víkendu rozjedou vleky na sjezdovkách F10, Liberecká a Nové pláně. Ostatní sjezdovky budou k dispozici dle počasí a zasněžování.

Lyžovat se bude i v Rokytnici nad Jizerou. Dále v Šachtách ve Vysokém nad Jizerou a pravděpodobně i v Kořenově-Příchovicích. Skiareály jsou v provozu na Tanvaldském Špičáku a Severáku. Naopak v Bedřichově bude víkend bez lyžařů.

V Harrachově je otevřena sjezdovka na Čertově hoře, avšak Rýžoviště je mimo provoz.

-im-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Přehled nových poslanců za Ústecký a Liberecký kraj Přehled nových poslanců za Ústecký a Liberecký kraj
ANO je vítězem voleb 2017, do Sněmovny se dostalo 9 stran a hnutí ANO je vítězem voleb 2017, do Sněmovny se dostalo 9 stran a hnutí
Volby 2017 na severu Čech: Výsledky voleb sledujeme online Volby 2017 na severu Čech: Výsledky voleb sledujeme online

Bez Babiše, nebo s Babišem? 5 možných koalic nové vlády v Česku Bez Babiše, nebo s Babišem? 5 možných koalic nové vlády v Česku
Skandalista Sládek zatčen v Chomutově. Dělal kampaň Skandalista Sládek zatčen v Chomutově. Dělal kampaň
OBRAZEM: Piráti doma padli s Mladou Boleslaví po nájezdech OBRAZEM: Piráti doma padli s Mladou Boleslaví po nájezdech


Komentáře