SeveročeskýDeník.cz spouští video platformu

Vize pro Ústecký krajVize pro Ústecký kraj

Exkluzivní debaty - politika, byznys, životní styl. SeveročeskýDeník.cz startuje video platformu. Kromě článků a fotogalerií bude součástí obsahu i videokanál.

Reklama

"Ještě před letními prázdninami odstartujeme nový obsahový produkt, který výrazně zatraktivní multimediální formát informačních webů mediální skupiny MediaShow Group," říká jednatel Radek Pešout. "Čtenářům nabídneme i video z vlastní produkce."

Video obsah je součástí multimediálního projektu Vize pro Česko. "Hledali jsme ideální formu, jak nabízet video, aby to mělo smysl. A tento projekt je ideálním startem k budování vlastní videotéky," konstatuje Radek Pešout.

"Víme, že jedinečný obsah je král. Čtenáři nejen ze severních Čech dostanou kompletní servis kvalitní psané i video žurnalistiky," říká Radek Pešout. "Chceme ukázat, že to lze dělat jinak a lépe, než jsou politici, podnikatelé a potažmo čtenáři a diváci v regionu zvyklí."

ČTĚTE:  Startuje multimediální projekt Vize pro Ústecký kraj

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře