SeveročeskýDeník.cz s rekordní čteností. Roste i na sociálních sítích

Logo SeveročeskýDeník.czLogo SeveročeskýDeník.cz

On-line deník SeveročeskýDeník.cz posiluje pozici v Ústeckém a Libereckém kraji. Po roce a půl patří mezi významné informační zdroje obyvatel severních Čech. Kromě čtenosti se krajskému a lokálním webům daří růst i na sociálních sítích, zejména na Facebooku.

Reklama

"Stávající vývoj nás naplňuje optimismem a potvrzuje se, že je stále větší zájem ze strany obyvatel severních Čech o nezávislé informování o událostech, které se lidí v Ústeckém a Libereckém kraji bezprostředně týkají," konstatuje Radek Pešout, šéfredaktor SeveročeskýDeník.cz.

Regionální zpravodajský server se od ostatních podobných projektů liší především nezávislostí. "Velká vydavatelství i malí živnostníci, kteří provozují lokální web, jsou spíše PR nástrojem politiků či firem, které si kupují veřejné mínění. Děje se to především na Mostecku v souvislosti se snahou prolomit těžební limity," říká Radek Pešout.

"Některé e-weby by měly čtenářům jasně sdělit, že jsou PR projekty a jejich výběr článků je tím ovlivněn. Ohlupují čtenáře, manipulují s veřejným míněním a dávno rezignovaly na tvorbu kvalitní žurnalistické práce," konstatuje šéfredaktor SeveročeskýDeník.cz.

To, že čtenáři oceňují články publikované na SeveročeskýDeník.cz, potvrzuje rekordní čtenost. "Červen 2015 bude nejlepším měsícem za rok a půl existence zpravodajského on-line deníku a je našlápnuto na ještě lepší výsledky. Děkujeme především vám, čtenářům, bez vás bychom to nedokázali," říká Radek Pešout.

Čtenost SeveročeskýDeník.cz se pohybuje v tisících každý den. Jen na Facebooku odebírá příspěvky přes 25 tisíc lidí. "To v žádném případě není konečné číslo," upozorňuje Radek Pešout.

SeveročeskýDeník.cz je tvořen lokálními weby od Chomutova po Semily.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Referendum ve Vědomicích: Trasu obchvatu lidé odmítli Referendum ve Vědomicích: Trasu obchvatu lidé odmítli
OBRAZEM: Fotbalisté Chomutova rozdrtili Hrobce OBRAZEM: Fotbalisté Chomutova rozdrtili Hrobce
Teplice podle Vaněčka vyhrály šílený zápas nad Karvinou. Mělo to úroveň okresního přeboru, tvrdil útočník Teplice podle Vaněčka vyhrály šílený zápas nad Karvinou. Mělo to úroveň okresního přeboru, tvrdil útočník

Poslanecké zemětřesení: Dominik Feri jako hvězda, jiné tváře končí Poslanecké zemětřesení: Dominik Feri jako hvězda, jiné tváře končí
V Libereckém i Ústeckém kraji vyhrálo ANO V Libereckém i Ústeckém kraji vyhrálo ANO
Koupené volby za 200 korun?! Podezření na kupčení s hlasy v Ústí nad Labem Koupené volby za 200 korun?! Podezření na kupčení s hlasy v Ústí nad Labem


Komentáře