SeveročeskýDeník.cz - číslo 1 v Ústeckém a Libereckém kraji

Homepage SeveročeskýDeník.cz
Homepage SeveročeskýDeník.cz

Nejlepší informace z regionu severních Čech. To je SeveročeskýDeník.cz. Podzimní sezóna 2015 nabídne jedinečný obsah, velký zásah a smršť novinek.

Reklama

SeveročeskýDeník.cz je hlavní platformou zpravodajství v Ústeckém a Libereckém kraji. Součástí je rodina lokálních webů přinášející informace z Litoměřicka, Roudnicka, Chomutovska, Mostecka, Teplicka, Ústecka, Děčínska, Šluknovska, Českolipska, Liberecka a na podzim nově také z Jablonecka, Semilska a Lounska/Žatecka.

"Síť lokálních webů s vlastní identitou byla postavena. Nyní se více zaměříme na obsah. Připravujeme několik atraktivních obsahových formátů," říká šéfredaktor Radek Pešout.

SeveročeskýDeník.cz je chápán jako číslo 1 na severu Čech. "Přinášíme důležitá témata, o kterých se mluví, jako první. Přinášíme inovativní jedinečné obsahové formáty jako první," konstatuje Radek Pešout.

Červenec a srpen 2015 je pro SeveročeskýDeník.cz rekordní. K posílení značky bude probíhat na podzim velká marketingová kampaň.

"Nejsme obyčejný lokální web. Jsme součástí velké rodiny profesionální mediální skupiny MediaShow Group," dodává Radek Pešout.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře