SeveročeskýDeník.cz - číslo 1 v Ústeckém a Libereckém kraji

Homepage SeveročeskýDeník.czHomepage SeveročeskýDeník.cz

Nejlepší informace z regionu severních Čech. To je SeveročeskýDeník.cz. Podzimní sezóna 2015 nabídne jedinečný obsah, velký zásah a smršť novinek.

Reklama

SeveročeskýDeník.cz je hlavní platformou zpravodajství v Ústeckém a Libereckém kraji. Součástí je rodina lokálních webů přinášející informace z Litoměřicka, Roudnicka, Chomutovska, Mostecka, Teplicka, Ústecka, Děčínska, Šluknovska, Českolipska, Liberecka a na podzim nově také z Jablonecka, Semilska a Lounska/Žatecka.

"Síť lokálních webů s vlastní identitou byla postavena. Nyní se více zaměříme na obsah. Připravujeme několik atraktivních obsahových formátů," říká šéfredaktor Radek Pešout.

SeveročeskýDeník.cz je chápán jako číslo 1 na severu Čech. "Přinášíme důležitá témata, o kterých se mluví, jako první. Přinášíme inovativní jedinečné obsahové formáty jako první," konstatuje Radek Pešout.

Červenec a srpen 2015 je pro SeveročeskýDeník.cz rekordní. K posílení značky bude probíhat na podzim velká marketingová kampaň.

"Nejsme obyčejný lokální web. Jsme součástí velké rodiny profesionální mediální skupiny MediaShow Group," dodává Radek Pešout.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře