Připravený sázkař z Ústecka. 201,25 milionu zamíří na 5 účtů

Sazka. Foto: archiv Sazka a.s.Sazka. Foto: archiv Sazka a.s.

ÚSTECKÝ KRAJ - Devět dní před vypršením lhůty si do sídla Sazky přišel šťatsný výherce přihlásit o výhru. Připravil si pět bankovních účtů s tím, že má jasnou investiční strategii pro pohádkovou výhru. Ve sportce muž ve středním věku vyhrál 201,25 milionu korun.

Reklama

„Výherce působil velice klidným dojmem a bylo zřejmé, že je perfektně připravený. V sídle Sazky hovořil pouze s jedním zaměstnancem, kterému předložil čísla pěti různých bankovních účtů. U čísla konta byla navíc vždy uvedena přesná částka, jaká má být poslána,“ řekl k průběhu předání výhry mluvčí Sazky Václav Friedmann.

„Bližší informace o tom, jak s penězi dále naloží, nechtěl muž specifikovat, pouze uvedl, že má promyšlenou investiční strategii. Na místě využil možnosti odnést si v hotovosti 270 tisíc korun. Zbývajících více než 200 milionů dorazí na účty výherce nejpozději do 60 dní, tedy začátkem prosince,“ dodal mluvčí Sazky.

SOUVISEJÍCÍ:  Sázející z Ústecka vyhrál rekordní Sportku

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře