PŘEHLED: Skiareály zahájily provoz. Kde lze na severu Čech lyžovat?

Lanovka. Foto: archiv Pixabay.comLanovka. Foto: archiv Pixabay.com

Severní Čechy - Lyžařské areály zahajují opožděně zimní sezónu. V provozu jsou střediska v Krušných horách, Jizerských horách a Krkonoších.

Reklama

Lyžařské areály v Ústeckém kraji postupně zahajují provoz. Areál Klíny na Mostecku otevřel sjezdovku Poma, a to včetně večerního lyžování. Rozšíření služeb naplánovala Zadní Telnice. Poprvé se rozjedou vleky na Bouřňáku na Teplicku.

Na Liberecku a Jablonecku či Semilsku jsou všechny větší skiareály v provozu. I když jen částečně a za ceny vedlejší sezony, a to včetně největšího Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších. Na Ještědu v Liberci se otevřela první velká sjezdovka. Je možné lyžovat i v Harrachově.

Také většina lyžařských areálů v Karlovarském kraji už jezdí, případně plánuje otevření na následující dny. Lyžaře přivítal Klínovec, areály Neklid i Novako na Božím Daru, středisko Pod nádražím v Perninku a v provozu je také Bublava.

V Krkonoších jsou v provozu skiareály ve Špindlerově Mlýně, kde je k dispozici přes 19 kilometrů sjezdových tratí. Další sjezdovky postupně otevírají i areály sdružené ve SkiResortu Černá hora - Pec.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře