PŘEHLED: Skiareály zahájily provoz. Kde lze na severu Čech lyžovat?

Lanovka. Foto: archiv Pixabay.comLanovka. Foto: archiv Pixabay.com

Severní Čechy - Lyžařské areály zahajují opožděně zimní sezónu. V provozu jsou střediska v Krušných horách, Jizerských horách a Krkonoších.

Reklama

Lyžařské areály v Ústeckém kraji postupně zahajují provoz. Areál Klíny na Mostecku otevřel sjezdovku Poma, a to včetně večerního lyžování. Rozšíření služeb naplánovala Zadní Telnice. Poprvé se rozjedou vleky na Bouřňáku na Teplicku.

Na Liberecku a Jablonecku či Semilsku jsou všechny větší skiareály v provozu. I když jen částečně a za ceny vedlejší sezony, a to včetně největšího Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších. Na Ještědu v Liberci se otevřela první velká sjezdovka. Je možné lyžovat i v Harrachově.

Také většina lyžařských areálů v Karlovarském kraji už jezdí, případně plánuje otevření na následující dny. Lyžaře přivítal Klínovec, areály Neklid i Novako na Božím Daru, středisko Pod nádražím v Perninku a v provozu je také Bublava.

V Krkonoších jsou v provozu skiareály ve Špindlerově Mlýně, kde je k dispozici přes 19 kilometrů sjezdových tratí. Další sjezdovky postupně otevírají i areály sdružené ve SkiResortu Černá hora - Pec.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře