Na Telnici o víkendu začínají lyžovat. Ostatní skiareály jen zasněžují

Skiareál Špičák v Železné Rudě v zimě. Foto: archiv iŠumava.czSkiareál Špičák v Železné Rudě v zimě. Foto: archiv iŠumava.cz

Telnice - Mrazivé počasí umožňuje zasněžovat lyžařské svahy v střediscích v Ústeckém kraji. O víkendu se však bude lyžovat zřejmě jen v Telnici.

Reklama

Od soboty 21. prosince 2013 trvale pro letošní zimní sezónu bude v provozu svah Meva. Na hlavních sjezdovkách probíhá zasněžování a také se dokončuje nová sedačková lanovka.

Na Telnici u Ústí nad Labem mají jen technický sníh. Teploty se tu v pátek dopoledne pohybovaly kolem minus pěti stupňů.

Do Vánoc se nepodaří zprovoznit  sedačkovou lanovku. Ta zatím nemá zkoušky potřebné ke zprovoznění. není ani sníh. Zprovoznění nové sedačkové lanovky  přivezené ze Švýcarska je naplánováno bude 15. či 16. ledna 2013.

Umělé zasněžování běží také v areálu Klíny na Mostecku. Sjezdovku Hrobskou zasněžují na Bouřňáku na Teplicku. Až v lednu by se měl rozjet lužickohorský areál v Horním Podluží na Děčínsku.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Konec října má být deštivý, ochladí se a může i sněžit Konec října má být deštivý, ochladí se a může i sněžit
Liberecký hejtman Martin Půta se vzdá mandátu Liberecký hejtman Martin Půta se vzdá mandátu
Účet nehod posledních dní: Uzavřená D8 a fabie v Jirkově na boku Účet nehod posledních dní: Uzavřená D8 a fabie v Jirkově na boku

Jak volily kraje a okresy: ANO bodovalo na úkor ČSSD na severu Čech Jak volily kraje a okresy: ANO bodovalo na úkor ČSSD na severu Čech
OBRAZEM: Piráti porazili Pardubice 3:2 OBRAZEM: Piráti porazili Pardubice 3:2
Referendum ve Vědomicích: Trasu obchvatu lidé odmítli Referendum ve Vědomicích: Trasu obchvatu lidé odmítli


Komentáře