Ligový fotbalový duel mezi Jabloncem a Slováckem musel být odložen

Z Jablonce. Foto Archiv Severoceskydenik.cz
Z Jablonce. Foto Archiv Severoceskydenik.cz

V neděli 7. února měla od 14 hodin v Jablonci na Střelnici vypuknout bitva dvou týmů z elitní pětky fotbalové ligy. Dlouhodobé nepříznivé povětrnostní podmínky však zápasu vystavily stopku a duel mezi Jabloncem a Slováckem musel být odložen. Uvedl to jablonecký klub na svém webu.

Reklama

 

„Po příjezdu na stadion jsem provedl kontrolu hrací plochy, kdy jsem shledal, že hrací plocha je nezpůsobilá ke hře z důvodu silně podmáčeného hřiště s ohledem na ochranu zdraví hráčů," komentoval své rozhodnutí hlavní rozhodčí zápasu Pavel Julínek.

"I přes maximální úsilí našich správců hrací plochy se nepodařilo dát hřiště do způsobilého stavu. V celém týdnu bylo deštivo a před víkendem začalo mrznout a sněžit. Stejně tak v noci ze soboty na neděli. Byli jsme nastaveni tak, že se hrát bude, vše bylo na zápas nachystané. Hlavní rozhodnutí je však na hlavním rozhodčím, který má zodpovědnost za zdraví hráčů," vysvětluje situaci tiskový mluvčí klubu Martin Bergman s tím, že se bude hledat v řádu dnů náhradní termín.

Jablonečtí hráči místo zápasu absolvují tréninkovou jednotku. Středeční utkání (10. února) Poháru MOL Cup proti Líšni se odehraje na náhradní hrací ploše v Praze na Strahově s výkopem ve 14 hodin. 

Reklama

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře