Hypermarket Tesco v Ústí nad Labem skončí v dubnu 2015

Hypermarket Tesco v Ústí nad Labem. Foto: archiv MojeÚstecko.cz
Hypermarket Tesco v Ústí nad Labem. Foto: archiv MojeÚstecko.cz

Ústí n/L. - Hypermarket Tesco v Ústí nad Labem skončí, rozhodlo o tom vedení firmy. Jako důvod společnost uvedla silné konkurenční prostředí v oblasti a nevýhodná poloha obchodu. Pro zákazníky bude obchod uzavřen ke dni 5. dubna 2015.

Reklama

„Rozhodnutí o uzavření hypermarketu v Ústí nad Labem bylo velmi těžké, ale učinili jsme tak z ekonomických důvodů. První, kdo byli o této skutečnosti informováni, byli dotčení zaměstnanci, a odborové organizace. Zaměstnancům, kteří jsou ochotni a schopni dojíždět do okolních měst jsme nabídli pracovní uplatnění v dalších našich obchodech v regionu, tedy v Děčíně, Litvínově a Mostě.  Ti, kteří opustí naši společnost, dostanou vyplaceno zákonné odstupné v plné výši a zároveň jim bude vyplacena mimořádná odměna,“ řekl generální ředitel Tesco Stores ČR David Morris.

“Maloobchodní trh v Česku se neustále vyvíjí a my musíme reagovat na změny, abychom mohli úspěšně rozvíjet naše podnikaní. V uplynulých letech jsme pokračovali v investicích do stávajících obchodů a pro zákazníky jsme modernizovali všechny naše kompaktní hypermarkety i supermarkety. Nejnověji jsme pro ně představili na konci loňského roku v pražských Letňanech hypermarket budoucnosti,“ dodal David Morris.

Věrní zákazníci, kteří nasbírali za své nákupy Clubcard body a poukázky, je i nadále mohou využít ve všech ostatních obchodech společnosti Tesco.

Tesco v Ústí nad Labem i nadále zůstává, obyvatelé mohou nakoupit v obchodech menšího formátu na Špitálském náměstí nebo v Neštěmicích v Seifertově ulici. Nejbližší hypermarkety jsou pak v Děčíně, Mostě a Litvínově.

Reklama

Hodnocení

3.1 hvězdiček / Hodnoceno: 10x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře