Hypermarket Tesco v Ústí nad Labem skončí v dubnu 2015

Hypermarket Tesco v Ústí nad Labem. Foto: archiv MojeÚstecko.czHypermarket Tesco v Ústí nad Labem. Foto: archiv MojeÚstecko.cz

Ústí n/L. - Hypermarket Tesco v Ústí nad Labem skončí, rozhodlo o tom vedení firmy. Jako důvod společnost uvedla silné konkurenční prostředí v oblasti a nevýhodná poloha obchodu. Pro zákazníky bude obchod uzavřen ke dni 5. dubna 2015.

Reklama

„Rozhodnutí o uzavření hypermarketu v Ústí nad Labem bylo velmi těžké, ale učinili jsme tak z ekonomických důvodů. První, kdo byli o této skutečnosti informováni, byli dotčení zaměstnanci, a odborové organizace. Zaměstnancům, kteří jsou ochotni a schopni dojíždět do okolních měst jsme nabídli pracovní uplatnění v dalších našich obchodech v regionu, tedy v Děčíně, Litvínově a Mostě.  Ti, kteří opustí naši společnost, dostanou vyplaceno zákonné odstupné v plné výši a zároveň jim bude vyplacena mimořádná odměna,“ řekl generální ředitel Tesco Stores ČR David Morris.

“Maloobchodní trh v Česku se neustále vyvíjí a my musíme reagovat na změny, abychom mohli úspěšně rozvíjet naše podnikaní. V uplynulých letech jsme pokračovali v investicích do stávajících obchodů a pro zákazníky jsme modernizovali všechny naše kompaktní hypermarkety i supermarkety. Nejnověji jsme pro ně představili na konci loňského roku v pražských Letňanech hypermarket budoucnosti,“ dodal David Morris.

Věrní zákazníci, kteří nasbírali za své nákupy Clubcard body a poukázky, je i nadále mohou využít ve všech ostatních obchodech společnosti Tesco.

Tesco v Ústí nad Labem i nadále zůstává, obyvatelé mohou nakoupit v obchodech menšího formátu na Špitálském náměstí nebo v Neštěmicích v Seifertově ulici. Nejbližší hypermarkety jsou pak v Děčíně, Mostě a Litvínově.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.38 hvězdiček / Hodnoceno: 8x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře