Do Lovosic přichází Fiege. Nabídne přes 100 pracovních míst

Zaměstnanci společnosti Fiege. Foto: archiv Fiege
Zaměstnanci společnosti Fiege. Foto: archiv Fiege

Lovosice - Nový zaměstnavatel začne od dubna 2015 působit v lovosickém průmyslovém a logistickém areálu. Společnost Fiege zaměstná přes 100 lidí.

Reklama

Výrazně snížit nezaměstnanost by měla nová firma, která si vybrala Lovosice. Působí mj. v Úžici u Prahy, kde rovněž u dálnice D8 (jako v případě Lovosic) bude mít skladovací haly. V případě Lovosic využije tamní průmyslovou zónu.

Kvůli již vybudované infrastruktuře a zázemí Fiege začne provozovat svoji činnost od dubna 2015. Nyní začala s náborem pracovníků. Hledá především lidi se základním a středoškolským vzděláním na pozice skladového operátora, administrátora či vedoucí směny ve dvousměnném provozu. Plat začíná od 14 tisíc korun.

Činnost je zaměřená zejména na kontrolu kvality, správnosti a následné balení zboží (textil, obuv), spojená s vyskladněním a naskladněním. Firma bude mít dvousměnný provoz

Požadavky: pečlivost, manuální zručnost, pozornost k detailům, schopnost vykonávat rutinní (opakující se) činnosti, čistý trestní rejstřík. Pracovní poloha: ve stoje.

Firma nabízí: zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolenou navíc, firemní společenské akce, zdravotní program.

Firma spolupracuje s lovosickým úřadem práce, který pořádá náborové akce. Kontaktovat lze: Simona Lešáková, personalistka, email: simona.lesakova@fiege.com.

ČTĚTE:  EXKLUZIVNĚ. Japonská firma Fukoku míří do regionu. Víme, kde bude

Reklama

Hodnocení

2.52 hvězdiček / Hodnoceno: 21x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře