Bývalé OC Všebořice ve vietnamských rukou. Otevře od září?

Obchodní centrum Všebořice. Foto: archiv MojeÚstecko.cz
Obchodní centrum Všebořice. Foto: archiv MojeÚstecko.cz

ÚSTÍ NAD LABEM - Velká hala po bývalém obchodním centru Všebořice v Ústí nad Labem nedávno změnila majitele. Objekt koupil dodavatel do vietnamských večerek Tamda Foods. Bývalé obchodní centrum by se mohlo zase probudit k životu už od letošního podzimu.

Reklama

 

Obchodní centrum kdysi vybudovala společnost Bainbridge. Nedávno objekt prodala přednímu dodavateli vietnamských večerek Tamda Foods. O vietnamské firmě se neví mnoho. Cena obchodní transakce zůstala utajena, mnoho informací o novém majiteli prostoru nemá údajně ani město.

„Areál ve Všebořicích je soukromý subjekt a majitel s námi nejednal.  Takže jediné informace, které máme, jsou z veřejných zdrojů,“ uvádí na webu zitusti.cz Romana Macová z ústeckého magistrátu.

„Prodej takto specifického obchodního centra je všeobecně dlouhodobá záležitost. V jednání bylo několik zájemců, kteří zvažovali koupi a využití obchodního centra. Zvažovalo se zde i vybudování kasina. Těší nás, že došlo k úspěšnému dokončení transakce, prostor tak znovu ožije,“ komentoval naopak nedávno podle serveru Reatilek.cz Peter Wojtusiak, associate director investment properties CBRE, ze společnosti, která se také na převodu majitele podílela asistenskou poradencí.

Podle dostupných informací nový provozovatel obchodního centra hledá za asistence ústeckého úřadu práce 50 pracovních míst na pozice prodavaček smíšeného zboží s nástupem od září.

Obchodní centrum by tak patrně mohlo zahájit provoz od letošního podzimu.

Nový majitel objektu, firma Tamda Foods, prodává potraviny a drogistické zboží. Funguje na podobném principu jako velkoobchodní řetězec Makro.

SOUVISEJÍCÍ: Bývalé ústecké OC Všebořice koupil dodavatel do vietnamských večerek

Reklama

Hodnocení

2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 9x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře