Aktuálně: Prezident Zeman na návštěvě Ústeckého kraje

Miloš Zeman. Foto: archiv Pražský hrad
Miloš Zeman. Foto: archiv Pražský hrad

ÚSTÍ N.L. - Již popáté během svého prezidentování navštívil prezident republiky Miloš Zeman Ústecký kraj.

Reklama

Tentokrát přijel prezident Miloš Zeman na návštěvu Ústeckého kraje v úterý v dopoledních hodinách. Jako první ve svém programu zamířil Zeman k budově krajského úřadu, kde jej jako pokaždé uvítal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček z KSČM spolu s manželkou.

V minulosti Zeman už na sever Čech několikrát přijel, kromě Krupky na Teplicku dříve například navštívil ústeckou univerzitu, kde diskutoval se studenty.

Zeman stráví v Ústeckém kraji tři dny v rozmezí 3. až 5. října.

Podle oficiálního rozvrhu prezident skutečně v 10:30 dopoledne dorazil k budově krajského úřadu v Ústí nad Labem. Po krátkém setkání s hejtmanem kraje a krajskými zastupiteli se podepsal v 11:30 do pamětní knihy. Dále má prezident v programu setkání se zástupci příspěvkových organizací kraje a se zástupci Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje a odborů. Dále během své třídenní návštěvy Zeman navštíví města Bílina, Most, Dubí, Chomutov, Žatec, Šluknov a Rumburk.

Prezidentova návštěva Ústeckého kraje spadá pod další kolo krajských návštěv, ve všech regionech kromě Prahy byl ve svém funkčním obodobí už čtyřikrát. Nyní tedy zahajuje páté kolo. Zeman již dříve odmítl, že by návštěvy krajů využíval ke kampani před nadcházejícími prezidentskými volbami, jichž se současný prezident země hodlá zúčastnit.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře