ZPRÁVY

Počasí připomíná polovinu října. Na babí léto zapomeňtePočasí připomíná polovinu října. Na babí léto zapomeňte

ČESKO - Nová týdenní předpověď počasí příliš nepotěší. Doznívající léto kamsi zmizelo a počasí ovládl nastupující podzim.

Ústecký kraj sužuje žloutenka. Výskyt onemocnění gradoval v srpnuÚstecký kraj sužuje žloutenka. Výskyt onemocnění gradoval v srpnu

ÚSTECKO - Na infekčním oddělení ústecké Masarykovy nemocnice mají lékaři letos plné ruce práce s výskytem žloutenky typu A.

Centrum Ústí bude v sobotu pro auta zablokovánoCentrum Ústí bude v sobotu pro auta zablokováno

ÚSTÍ N.L. - Jelikož se v sobotu 16. září bude v krajské metropoli konat Ústecký půlmaraton, centrum města a střekovské nábřeží bude pro automobily uzavřeno.


Už jsou tu migranti! Žena zaměnila přistěhovalce za turistyUž jsou tu migranti! Žena zaměnila přistěhovalce za turisty

LIBERECKO - Poplach na Facebooku způsobila zdravotní sestra, která se zeptala starosty Hrádku nad Nisou, jak je možné, že se po rekreačním areálu Kristýna potulují imigranti.

Policie bude kontrolovat opilé strojvedoucí i chodce po kolejíchPolicie bude kontrolovat opilé strojvedoucí i chodce po kolejích

SEVERNÍ ČECHY - Policisté po celém území, nejenom na severu Čech, se více budou zaměřovat na dodržování pravidel na českých železnicích. A to ve zvýšené míře v celém průběhu měsíce září.

Kauza Čapí hnízdo: Policie může stíhat Babiše a FaltýnkaKauza Čapí hnízdo: Policie může stíhat Babiše a Faltýnka

PRAHA - Poslanecká sněmovna rozhodla vydat šéfa hnutí Andreje Babiše a šéfa poslaneckého klubu Jaroslava Faltýnka (oba ANO) k trestnímu stíhání.


SŽDC opraví i severočeská nádražíSŽDC opraví i severočeská nádraží

SEVERNÍ ČECHY - Vlaková nádraží v České republice se začnou ve velkém opravovat. Ohlásila to Správa železniční dopravní cesty. Modernizace se má dočkat 930 nádražních budov a mezi nimi i několik sever…

Sever Čech trápí zápřednice. Zvýšený výskyt hlásí Chomutov a MostSever Čech trápí zápřednice. Zvýšený výskyt hlásí Chomutov a Most

SEVERNÍ ČECHY - V poslední době se pod drobnohled laiků i odborníků dostávají tzv. zápřednice jedovaté. Jedná se o pavouka, který se výrazněji vyskytuje na Chomutovsku a Mostecku.

Poslední prázdninový týden: Nejdřív tropy, pak déšťPoslední prázdninový týden: Nejdřív tropy, pak déšť

ČESKO - Ve středu a čtvrtek by měly teploty dosáhnout ještě k tropickým hodnotám. Naopak poté přijde ochlazení a víkend proprší.


Prezidenta si čeští voliči zvolí v půli ledna 2018Prezidenta si čeští voliči zvolí v půli ledna 2018

ČESKO - Čeští voliči si zvolí prezidenta v prvním kole 12. a 13. ledna 2017. Druhé kolo se koná o čtrnáct dní později.

Vydatné bouřky v severních Čechách utnou vysoké teplotyVydatné bouřky v severních Čechách utnou vysoké teploty

SEVERNÍ ČECHY - Příliv teplého vzduchu přeruší silné bouřky, které mají v severních Čechách začít v pátek (18.7.2017) večer. Pokračovat budou i v sobotu.

Zelené autobusy útočí na žluté. Vydělají na tom i Severočeši?Zelené autobusy útočí na žluté. Vydělají na tom i Severočeši?

ČR - Německá společnost FlixBus od 17. srpna 2017 rozšíří svou působnost na českém trhu o vnitrostátní spoje. Její sílu pocítí nejen běžní autobusoví dopravci, ale také zavedený RegioJet (dříve Studen…


Strana 1 z 46
1 2 3 »»