ZPRÁVY

První lyžařská střediska zahájila sezónu: Černá hora a MonínecPrvní lyžařská střediska zahájila sezónu: Černá hora a Monínec

ČESKO - Lyžaři mohou již vyzkoušet první lyžovačku. Provoz odstartoval na Černé hoře v Krkonoších nebo na Monínci na Příbramsku.

Sněhové závěje a jazyky. V horských oblastech má napadnout až 25 cm sněhuSněhové závěje a jazyky. V horských oblastech má napadnout až 25 cm sněhu

SEVERNÍ ČECHY - V Ústeckém a Libereckém kraji platí výstraha od meteorologů. Od nedělního poledne až do pondělního večera má sněžit.

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?

SEVERNÍ ČECHY - Zdražování benzínu a nafty nabírá na obrátkách. Jen za posledních dva týdny se zvýšila cena zhruba o půl koruny za litr.


O post prezidenta bude bojovat devět kandidátů, jedenáct bylo vyřazenoO post prezidenta bude bojovat devět kandidátů, jedenáct bylo vyřazeno

ČESKO - O prezidentský post bude bojovat devět kandidátů. Dohromady jich mohlo být dvacet, jedenáct potencionálních uchazečů ovšem bylo vyřazeno.

Vánoční trhy v Drážďanech budou letos pod zvýšeným bezpečnostním dohledemVánoční trhy v Drážďanech budou letos pod zvýšeným bezpečnostním dohledem

DRÁŽĎANY - Časy poklidných vánočních trhů v Dráždanech jsou pryč. Saská metropole letos bude pod větším drobnohledem a německá policie i organizátoři chystají masivní bezpečnostní opatření.

Náledí může způsobit komplikace na silnicíchNáledí může způsobit komplikace na silnicích

ČESKO - Očekává se tvorba náledí na silnicích a místy i sněžení. Meteorologové tak apelují na řidiče, aby po dopravních komunikacích jezdili s opatrností.


Počasí: Ochladí se a bude sněžitPočasí: Ochladí se a bude sněžit

ČESKO - V následujích dnech se bude ochlazovat, někde se teploty mohou dostat až k nule. Ve vyšších polohách by mohlo začít i sněžit.

Prezidentské volby se chce zúčastnit 18 lidíPrezidentské volby se chce zúčastnit 18 lidí

ČESKO - Vypršel termín registrace do prezidentských voleb. Přestože se přihlásilo 18 lidí, reálně ne všichni nakonec budou kandidovat.

Žloutenka v Ústí neutichá, šíří se i nadáleŽloutenka v Ústí neutichá, šíří se i nadále

ÚSTÍ N.L. - Letošní podzim se na Ústecku nese v duchu žloutenky. Stále přibývá případů, kdy se pacienti nakazí touto nemocí špinavých rukou.


Z Prahy na sever Čech budou jezdit komfortnější vlakyZ Prahy na sever Čech budou jezdit komfortnější vlaky

SEVERNÍ ČECHY - Na cestách z Prahy na sever čech a Ústeckého kraje by cestující nově měli pocítit větší komfort ve vlakových spojích.

Zeman pověřil Babiše, aby jednal o vláděZeman pověřil Babiše, aby jednal o vládě

ČESKO - Andrej Babiš může začít sestavovat vládu. Šéf ANO plánuje menšinový kabinet, pro který ale bude těžko shánět podporu. Miloš Zeman již avizoval, že vítěz voleb získá případně i druhý pokus.

Bílá tma a náledí. Na silnicích to může být divočinaBílá tma a náledí. Na silnicích to může být divočina

ČESKO - V neděli ochromila republiku vichřice, která kácela stromy a trhala střechy domů. Řada železničních tratí je aktuálně mimo provoz. V pondělí se k tomu může přidat tzv. bílá tma a černý led na …


Strana 1 z 49
1 2 3 »»