Všechna miminka jsou Nej, ale přece jen... Anketa s roudnickou porodnicí je zpět

Bobby Car. Foto: archiv PNsP
Bobby Car. Foto: archiv PNsP

SeveročeskýDeník.cz vrací oblíbenou anketu s porodnicí Podřipské nemocnice v Roudnici nad Labem. Dlouholetý projekt měl pauzu, ale vrací se v plné síle.

Reklama

Už tolik miminek dostalo měsíční dárky a některá i prémii v podobě odrážedla. A nově narozená miminka po září 2020 mají stejnou šanci.

SeveročeskýDeník.cz s partnerem Podřipské nemocnice s poliklinikou v Roudnici nad Labem spustilo nové hlasování o Nej miminko.

Princip ankety je jednoduchý.

Pravidla zůstávají stejná

Každý měsíc: Miminko s největším počtem hlasů z každé měsíční série (nejvíce hlasů ze dvou kol měsíce) fotografií získá dětský kosmetický balíček HiPP kosmetika.

Každé 3 měsíce: Po třech měsících dojde k dalšímu vyhodnocení a miminko s největším počtem hlasů ze všech kol (za tři měsíce) vyhrává stylové odrážedlo BobbyCar.

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí, aby maminky, kterým se v roudnické porodnici narodí miminko, daly souhlas s focením své ratolesti od fotografa Tomáše Kurucze.

Vyfocené miminko bude zařazeno do ankety na webu SeveročeskýDeník.cz, to bude publikováno dvakrát do měsíce. Hlasování trvá dva týdny a zaregistrovaný čtenář může hlasovat za tu dobu pouze jednou.

Pravidla ankety a soutěže

1. Zúčastnit se může osoba starší 16 let. Povinná je registrace zřízením Uživatelského účtu. Kompletní podmínky použití jsou ve Všeobecných smluvních podmínkách.

2. Registrovaný uživatel může hlasovat v jedné anketě pouze jednou, aby o výsledku rozhodoval reálný počet hlasujících uživatelů.

3. Vyhrává miminko s největším počtem hlasů (ukazuje se procentuální výsledek, v administraci je znám skutečný počet hlasů).

4. V rámci měsíce probíhají dvě kola. Vítezné miminko se počítá z obou měsíčních kol.

5. Za období tří měsíců vítězné miminko s největším počtem hlasů je celkovým vítězem.

PARTNER RUBRIKY NEJ MIMINKA: Podřipská nemocnice

Reklama

Hodnocení

2.83 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře