VIDEO: Hazmburk, Třebívlice, Libochovicko, Litoměřický kokrháč. Vinaři II jsou reklamou pro sever Čech

Hazmburk ve videoklipu Ewy Farne. Foto: archiv YouTube
Hazmburk ve videoklipu Ewy Farne. Foto: archiv YouTube

Libochovicko - Do regionu Libochovicko a Lovosicko byl umístěn děj seriálu Vinaři II. Ústředním motivem je hrad Hazmburk, který se objevil i ve videoklipu Víno je grunt. Song zpívá Ewa Farna.

Reklama

Prima natočila na severu Čech druhou epizodu vinařské ságy. A na obrazovku Vinaři II míří už v neděli 30. srpna 2015.

Zatímco u jedničky byla ústředním motivem jihomoravské vinařské oblasti Pálava a Mikulov, nyní je to hrad Hazmburk. Děj seriálu je umístěn na Lovosicko, konkrétně do oblasti Třebívlic.

Štáb natáčel především v Zámeckém vinařství Třebívlice - patří uhlobaronovi Janu Dienstlovi, který usiluje o prolomení těžebních limitů a zbourání Horního Jiřetína na Litvínovsku.

V seriálu budou k vidění vinice z oblasti Lovosicka, dále krajina rozprostírající se od Třebenic k Libochovicím s ústředním motivem Hazmburkem. Děj se bude odehrávat i v Litoměřicích.

Jednou ze zábavných scén bude Liťák a hudební soutěž Litoměřický kokrháč.

Královské město bude ale v seriálu trochu "škádleno" jako "velkoměsto". Prostě Liťák...

V seriálu hrají: Pavel Liška, Jitka Čvančarová, Petr Vaněk, Tomáš Matonoha, Hynek Čermák, Jiří Vyorálek, Lukáš Langmajer, Pavel Šimčík, Václav Postránecký, Lucie Benešová, Pavel Nečas, Eliška Křenková, Marek Taclík, Laďka Něrgešová, Leoš Noha, Zuzana Norisová, Anežka Rusevová, Vojtěch Záveský, Ester Kočičková, Johana Freywaldová.

A právě Johana je vítězkou Litoměřického kokrháče. Je hrdou obyvatelkou Litoměřic. Pikantní je, že mladá herečka je ve skutečnosti z Ostravy...

Naopak Ústečáci jsou Marek Taclík a Leoš Noha.

SOUVISEJÍCÍ:  Více o regionu Libochovicko

Reklama

Hodnocení

3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře