V Mimoni a Doksech jsou nově cyklopůjčovny. Další bude v Libereckém kraji v České Lípě

Kolo, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Kolo, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

LIBERECKÝ KRAJ - Se začátkem turistické sezóny otevírají České dráhy cyklopůjčovny v Libereckém kraji. Budou otevřené od soboty 30. března až do 31. října, a to ve stanicích Mimoň a Doksy. Novinkou letošního roku je otevření půjčovny ve stanici Česká Lípa střelnice od 1. května 2018.

Reklama

S vypůjčenými jízdními koly je možné naplánovat řadu zajímavých tras Kokořínskem nebo okolo Máchova jezera.

V  půjčovnách v Libereckém kraji jsou k dispozici horská a trekingová kola v pánské i dámské verzi a dětská kola. Vydat se na výlet s vypůjčeným kolem ČD je velmi pohodlné a přináší řadu výhod.

Zákazník se nemusí vždy vracet na místo startu svého výletu. Na vybraných tratích přepravuje vypůjčené kolo zdarma, může svůj cyklovýlet kombinovat s pěší turistikou a využít bezplatné úschovy v určených stanicích.

SOUVISEJÍCÍ: Se začátkem sezóny jsou otevřeny cyklopůjčovny i v Ústeckém kraji

Při zapůjčení kola je nezbytné podepsat nájemní smlouvu, předložit dva osobní doklady (občanský, řidičský průkaz nebo např. In Kartu ČD), zaplatit půjčovné a složit vratnou kauci.

Zákazníci Českých drah, kteří jsou zaregistrovaní do věrnostního programu ČD Body, si můžou vyzvednout za 50 bodů voucher k bezplatnému jednodennímu zapůjčení jízdního kola.

Tratě s bezplatnou přepravou vypůjčených kol

trať 080 v úseku Česká Lípa – Doksy
trať 086 v úseku Česká Lípa – Mimoň.

Reklama

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře