Soutěž o rodinné vstupné na letní koncertní šňůru Z lásky k hudbě – Ústí nad Labem

Z koncertu Z Lásky k hudbě. Foto: archiv Kaufland
Z koncertu Z Lásky k hudbě. Foto: archiv Kaufland

ÚSTECKO - Nenechte si ujít letní koncertní šňůru Z lásky k hudbě! Můžete se těšit na hudební program, zábavu pro děti a bohatou nabídku občerstvení, obzvláště pak na masové speciality Naši řezníci. Zapojte se do této soutěže – 4 výherci získají rodinnou vstupenku pro 2 dospělé a 2 děti na koncert, který se uskuteční 1. července 2016 v Ústí nad Labem.

Reklama

V hudebním menu si vybere opravdu každý. Své slavné písničky nejen z pohádek a filmů zazpívá Jaroslav Uhlíř, smrš svých hitů předvede kapela No Name a na country notu zahraje Věra Martinová. Dále se přidají Xindl X, Michal Hrůza a Petr Bende. A to pořád není všechno… Chybět samozřejmě nebude ani Čechomor.

Všechny důležité informace o festivalech najdete na stránce www.zlaskykhudbe.cz, kde budou postupně přibývat novinky ohledně koncertů, vzkazy od jednotlivých kapel i fotografie z již uskutečněných koncertů.

Vstupenky na akci jsou k dispozici na vybraných prodejnách Kauflandu a v síti Ticketstream. Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte lístek pro celou rodinu, stačí odpovědět na jednoduchou anketní otázku.

Soutěž a hlasování začalo. Sledujte nᚠweb!
Hlasování je možné pro registrované uživatele, registrovat se můžete už nyní.

Z hlasujících čtenářů vylosujeme výherce. Hlasovat v anketě lze do 27. června 2016.

Program koncertní šňůry:

01. 07. Ústí nad Labem

15. 07. Olomouc

05. 08. Karlovy Vary

12. 08. Příbram

19. 08. Mikulov

03. 09. Karviná

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře