Soutěž o lístky na Mácháč 2016

Festival Mácháč. Foto: archiv Petr Tajčman
Festival Mácháč. Foto: archiv Petr Tajčman

DOKSY - Největší domácí taneční open air festival vstupuje do šestnáctého ročníku. Festival Finlandia Mácháč, který se koná tradičně na pláži Klůček u břehu Máchova jezera, přivítá 19. a 20. srpna 2016 všechny fanoušky taneční hudby, aby jim nabídl ty nejlepší zahraniční a domácí umělce. A můžete vyhrát 2 lístky jako dvoudenní vstupné.

Reklama

Během dvou dnů se na čtyřech scénách vystřídá více jak 120 vystupujících. Jednou z letošních novinek je zachování zahraničních hostů i v sobotním programu tak, jak tomu bylo při jubilejním patnáctém ročníku, který byl kompletně vyprodán.

Není snad žádného fanouška elektronické hudby středního proudu, který by neznal hymnu Tsunami. Skladbu, která ovládla nejen největší světové festivaly, ale i např. fotbalové stadiony a televizní reklamy, představí na největším domácím beach open air festivalu osobně její autoři – kanadské duo DVBBS, které je zároveň headlinerem pátečního programu.

Hlavním sobotním lákadlem pak bude holandský producent Oliver Heldens, který si přijede k Máchovu jezeru užít českou premiéru. V jednadvaceti letech se stal po celém světě synonymem pro future house a není tak divu, že v aktuálním žebříčku nejprestižnější ankety DJ Mag Top 100 Djs jej najdete hned na 12. příčce.

Soutěž a hlasování začalo. Sledujte náš web!
Hlasování je možné pro registrované uživatele, registrovat se můžete už nyní.

Z hlasujících čtenářů vylosujeme výherce. Hlasovat v anketě lze do 18. srpna 2016.

Reklama

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře