Severní Čechy se objeví v seriálu, míří sem Vinaři z Moravy

První klapka seriálu Vinaři 2. Foto: archiv FTV PrimaPrvní klapka seriálu Vinaři 2. Foto: archiv FTV Prima

Ústecký kraj - Televizní seriál Vinaři ve své druhé sérii se bude natáčet v severních Čechách. V nové řadě se do Čech přesunulo nejen natáčení, ale i děj seriálu TV Prima. Diváci se tak mohou těšit na rozmanitější prostředí, ještě více humoru a řadu nových postav.

Reklama

Dějová linka seriálu v nových dílech zavála moravskou vinařskou výpravu v čele s farářem Tomicou (Pavel Liška) do Čech. Diváci se však nemusí obávat, že by přišli o své oblíbené herce z první řady, v seriálu se i nadále budou objevovat hlavní hvězdy jako Václav Postránecký (vinař Bedřich Pavlíček), Hynek Čermák (vinař František Vlček), Tomáš Matonoha (Jakub Hřebec), Lukáš Langmajer (Machr) nebo Lucie Benešová a Pavel Nečas (manželé Taušovi).

„První řada Vinařů měla u diváků velký úspěch, i já osobně jsem patřil k pravidelným divákům a proto jsem rád, že jsme se dohodli na jejich pokračování,“ řekl u příležitosti první klapky Marek Singer, generální ředitel TV Prima.

„Strašně jsem se na natáčení a na tu partu lidí těšil a hlavně si myslím, že scénář udělal další krok k tomu, aby nová série byla ještě lepší,“ navnadil diváky Lukáš Langmajer.

„I já se velmi těším na tuto novou sérii, protože ona bude opravdu jiná. My Moraváci z Křetic se v nové řadě přesuneme do Čech, čímž vznikne spousta zábavných momentů,“ doplňuje Václav Postránecký.

Pokračování oblíbeného seriálu Vinaři uvidí diváci televize Prima už v podzimní sezóně.

ČTĚTE:  Miroslav Táborský si zahraje v novém seriálu Vinaři

Vinaři v ohrožení? Nova se pře s Primou o autorská práva

Vinaři odstartovali rekordně. Prima dosáhla sledovanosti 2 milionů

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 12x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Piráti Chomutov dostali další odklad splatit 12,5 milionu Piráti Chomutov dostali další odklad splatit 12,5 milionu
FOTO: Čtvrté výročí založení klubu motorkářů NORTHERN PIRATES v Chomutově FOTO: Čtvrté výročí založení klubu motorkářů NORTHERN PIRATES v Chomutově
Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly

Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes
Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho? Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho?
Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let


Komentáře