Severní Čechy se objeví v seriálu, míří sem Vinaři z Moravy

První klapka seriálu Vinaři 2. Foto: archiv FTV Prima
První klapka seriálu Vinaři 2. Foto: archiv FTV Prima

Ústecký kraj - Televizní seriál Vinaři ve své druhé sérii se bude natáčet v severních Čechách. V nové řadě se do Čech přesunulo nejen natáčení, ale i děj seriálu TV Prima. Diváci se tak mohou těšit na rozmanitější prostředí, ještě více humoru a řadu nových postav.

Reklama

Dějová linka seriálu v nových dílech zavála moravskou vinařskou výpravu v čele s farářem Tomicou (Pavel Liška) do Čech. Diváci se však nemusí obávat, že by přišli o své oblíbené herce z první řady, v seriálu se i nadále budou objevovat hlavní hvězdy jako Václav Postránecký (vinař Bedřich Pavlíček), Hynek Čermák (vinař František Vlček), Tomáš Matonoha (Jakub Hřebec), Lukáš Langmajer (Machr) nebo Lucie Benešová a Pavel Nečas (manželé Taušovi).

„První řada Vinařů měla u diváků velký úspěch, i já osobně jsem patřil k pravidelným divákům a proto jsem rád, že jsme se dohodli na jejich pokračování,“ řekl u příležitosti první klapky Marek Singer, generální ředitel TV Prima.

„Strašně jsem se na natáčení a na tu partu lidí těšil a hlavně si myslím, že scénář udělal další krok k tomu, aby nová série byla ještě lepší,“ navnadil diváky Lukáš Langmajer.

„I já se velmi těším na tuto novou sérii, protože ona bude opravdu jiná. My Moraváci z Křetic se v nové řadě přesuneme do Čech, čímž vznikne spousta zábavných momentů,“ doplňuje Václav Postránecký.

Pokračování oblíbeného seriálu Vinaři uvidí diváci televize Prima už v podzimní sezóně.

ČTĚTE:  Miroslav Táborský si zahraje v novém seriálu Vinaři

Vinaři v ohrožení? Nova se pře s Primou o autorská práva

Vinaři odstartovali rekordně. Prima dosáhla sledovanosti 2 milionů

Reklama

Hodnocení

2.4 hvězdiček / Hodnoceno: 15x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře