Rozhodnuto. Víme, kdo je nej miminko za srpen 2020

Viktorie Walterová. Foto: Tomáš Kurucz
Viktorie Walterová. Foto: Tomáš Kurucz

Kolo hlasování o nej miminko z roudnické porodnice určilo, že vítězem za srpen 2020 se stala holčička.

Reklama

Viktorie Walterová získala nejvíce hlasů. Zároveň postoupila do finále o odrážedlo BobbyCar.

Poznámka: Vzhledem k vládnímu nařízení kvůli pandemii covid-19 a nouzovému stavu je focení miminek zakázáno. Do ankety byla zařazena miminka nafocená před platností vládního nařízení. Za vzniklou situaci nenese zodpovědnost Podřipská nemocnice ani SeveročeskýDeník.cz. Přesto se rodičům a čtenářům za nekompletnost tohoto kola omlouváme.

Pravidla soutěže

Každý měsíc: Miminko s největším počtem hlasů z každé měsíční série (nejvíce hlasů ze dvou kol měsíce) fotografií získá dětský kosmetický balíček HiPP kosmetika.

Každé 3 měsíce: Po třech měsících dojde k dalšímu vyhodnocení a miminko s největším počtem hlasů ze všech kol (za tři měsíce) vyhrává stylové odrážedlo BobbyCar.

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí, aby maminky, kterým se v roudnické porodnici narodí miminko, daly souhlas s focením své ratolesti od fotografa Tomáše Kurucze.

Vyfocené miminko bude zařazeno do ankety na webu MojePodřipsko.cz, to bude publikováno dvakrát do měsíce. Hlasování trvá dva týdny a zaregistrovaný čtenář může hlasovat za tu dobu pouze jednou.

Pravidla ankety a soutěže

1. Zúčastnit se může osoba starší 16 let. Povinná je registrace zřízením Uživatelského účtu. Kompletní podmínky použití jsou ve Všeobecných smluvních podmínkách.

2. Registrovaný uživatel může hlasovat v jedné anketě pouze jednou, aby o výsledku rozhodoval reálný počet hlasujících uživatelů.

3. Vyhrává miminko s největším počtem hlasů (ukazuje se procentuální výsledek, v administraci je znám skutečný počet hlasů).

4. V rámci měsíce probíhají dvě kola. Vítězné miminko se počítá z obou měsíčních kol.

5. Za období tří měsíců vítězné miminko s největším počtem hlasů je celkovým

PARTNER RUBRIKY NEJ MIMINKA: Podřipská nemocnice

Reklama

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře