Roudnická nemocnice zahajuje projekt Spolu měníme nemocnici. Hlasuje se o atraktivní ceny

Tomáš Krajník. Foto: archiv PNsP
Tomáš Krajník. Foto: archiv PNsP

ROUDNICE NAD LABEM - Podřipská nemocnice připravuje na rok 2019 několik investic, o kterých mohou rozhodovat i pacienti v hlasování o atraktivní ceny. Více o projektu v rozhovoru hovoří ředitel nemocnice Tomáš Krajník.

Reklama

Pane řediteli, co je cílem kampaně?

Vzhledem k tomu, že se nám dlouhodobě osvědčilo komunikovat s našimi klienty, pacienty a zjišťovat co považují za důležité, rozhodli jsme se zahájit nový rok touto kampaní Spolu měníme nemocnici, kdy si chceme ověřit, které investiční projekty vnímají naši pacienti jako klíčové a současně nejvíce přínosné.

Znamená to, že všechny představené projekty se v roce 2019 opravdu uskuteční a podle priority, kterou určí hlasující?

V rámci ISO – systému kvality se projekty plánují dlouho dopředu, nejedná se tedy rozhodně o žádné plané sliby. Samozřejmě tak jako celé zdravotnictví i my jsme limitováni zdroji, přesto bychom rádi většinu představených projektů uskutečnili v co nejkratší době. Za mého vedení si pacienti zvykli, že se nemocnice neustále rozvíjí a v tomto trendu chci pokračovat!

Rozhodl jste se hlasující odměnit poměrně hodnotnými cenami, jaký to má důvod? Jak bude zajištěna transparentnost losování výherce?

S přihlédnutím k faktu, že v poslední době panuje všeobecná neochota lidí zapojovat se do věcí veřejných, osobně těmto důvodům rozumím a to i vzhledem ke své nedávné zkušenosti, přesto bych v tomto případě rád, i za pomoci ceny motivoval veřejnost se k našim záměrům vyjádřit. Nemocnice je tu pro pacienty, a co víc nám může napovědět než jejich názor?

Losování ceny bude probíhat veřejně a bude jí zajišťovat externí osoba, její jméno zveřejníme včas, po ukončení hlasování.

Ceny jsou: Apple Watch Series 3 v hodnotě 7 790 Kč. Může vyhrát ten, kdo bude hlasovat a svým hlasem současně podpoří projekt, který zvítězí u veřejnosti.

A dále poukázka do lékárny v hodnotě 5 000 Kč. Může vyhrát každý, kdo bude hlasovat pro projekt.

Postupně Vám představujeme připravené projekty a rozvojové plány.
Váš názor je pro nás důležitý, proto chceme, abyste se spolu s námi podíleli na rozvoji nemocnice. Těšte se na náš seriál a s ním také na soutěž o hodnotné ceny! Pozor, vyhrát může opravdu každý, kdo se zapojí do hlasování!

SOUVISEJÍCÍ: Nová moderní okna si brzy užijí pacienti i zaměstnanci roudnické nemocnice

V roudnické nemocnici připravují modernizaci posledních původních výtahů

Dostavba 9 nových lůžek na NRP roudnické nemocnice

Reklama

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře