Miliony produktů na jednom místě? Hitem jsou agregátory módy, nábytku či leasingu

Móda, nábytek, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Móda, nábytek, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Už jste slyšeli o agregátorech? Možná ano, možná ne. Umožňují především vybírat z mnoha různých nabídek na jednom místě, proto patří mezi oblíbené služby tisíce uživatelů internetu.

Reklama

Určitě víte, co je to eshop, neboli internetový obchod. A teď si představte, že byste na jednom místě měli velkou nabídku několika desítek obchodů. Nebo ještě jinak.

Představte si, že na jednom místě můžete vybírat zájezdy, nábytek, elektroniku, slevy a další různorodé služby a produkty.

Ne od jednoho poskytovatele služeb či prodejce, ale od mnoha různých prodejců. Stručně a jasně: Agregátor je služba, která stahuje nabídky z různých eshopů nebo prodejců a nabízí je na jednom místě, což šetří čas zákazníkům.

Chytré online nákupy jsou synonymem pro agregátory v různých segmentech.

Například v oblasti bydlení (Biano), módy (Glami), leasingy na auta (Driveto).

Agregátory módy, nábytku či leasingu

Pojďme se na tyto oblasti podrobněji podívat.

Agregátor Biano se věnuje nabídce nábytku a dekorací. Zákazník si může vybírat z milionu a více produktů na jednom místě. Aby bylo možné se v nabídce orientovat, byla vytvořena lepší navigace a filtry, než mají samotné eshopy. Nutností je přizpůsobení mobilům, takže web je mobile-friendly.

Koho zajímá především móda, toho zaujme agregátor Glami. Přes milion produktů na jednom místě, také lepší navigace a filtry, než mají samotné eshopy. A nechybí ani mobile-friendly prostředí.

A pak je tu služba leasingu na auto. Pokud si budete chtít vybrat nové auto, služba najde nejlepší podmínky operativního leasingu a zprocesuje to. To nabízí agregátor Driveto.

Vyzkoušeli jsme

Zajímalo nás, jak agregátory fungují. Vyzkoušeli jsme například Biano.

Zaujal nás šedý design stránky, ale především velké vyhledávací pole. To je nejdůležitější pro hledání a nákup daného výrobku.

Našeptávač nám nabídl třeba sedací soupravy, které jsme do vyhledávače zadali. Během vteřiny se nám otevřel seznam mnoha desítek sedacích souprav.

Namátkou jsme klikli na jednu sedací soupravu (foto ikona) a stránka nás přesměrovala do konkrétního eshopu. Zde jsme pak mohli dokončit vlastní nákup.

Na stejném principu funguje i agregátor módy nebo nabídka operativního leasingu.

Nespornou výhodou je úspora času. Na jednom místě se shromažďují nabídky mnoha eshopů. Díky tomu si lze vybírat jednotlivé produkty, a to podle mnoha parametrů - od ceny po vizualizaci produktu.

Není tak nutné hledat v obecných vyhledávačích konkrétní produkty a ztrácet čas. Agregátory jsou moderním a chytrým řešením pro ty, co rádi nakupují přes internet.

Agregátory
Agregátory
Agregátory
Agregátory
Agregátory
Agregátory


Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře