Miliony produktů na jednom místě? Hitem jsou agregátory módy, nábytku či leasingu

Móda, nábytek, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comMóda, nábytek, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

Už jste slyšeli o agregátorech? Možná ano, možná ne. Umožňují především vybírat z mnoha různých nabídek na jednom místě, proto patří mezi oblíbené služby tisíce uživatelů internetu.

Reklama

Určitě víte, co je to eshop, neboli internetový obchod. A teď si představte, že byste na jednom místě měli velkou nabídku několika desítek obchodů. Nebo ještě jinak.

Představte si, že na jednom místě můžete vybírat zájezdy, nábytek, elektroniku, slevy a další různorodé služby a produkty.

Ne od jednoho poskytovatele služeb či prodejce, ale od mnoha různých prodejců. Stručně a jasně: Agregátor je služba, která stahuje nabídky z různých eshopů nebo prodejců a nabízí je na jednom místě, což šetří čas zákazníkům.

Chytré online nákupy jsou synonymem pro agregátory v různých segmentech.

Například v oblasti bydlení (Biano), módy (Glami), leasingy na auta (Driveto).

Agregátory módy, nábytku či leasingu

Pojďme se na tyto oblasti podrobněji podívat.

Agregátor Biano se věnuje nabídce nábytku a dekorací. Zákazník si může vybírat z milionu a více produktů na jednom místě. Aby bylo možné se v nabídce orientovat, byla vytvořena lepší navigace a filtry, než mají samotné eshopy. Nutností je přizpůsobení mobilům, takže web je mobile-friendly.

Koho zajímá především móda, toho zaujme agregátor Glami. Přes milion produktů na jednom místě, také lepší navigace a filtry, než mají samotné eshopy. A nechybí ani mobile-friendly prostředí.

A pak je tu služba leasingu na auto. Pokud si budete chtít vybrat nové auto, služba najde nejlepší podmínky operativního leasingu a zprocesuje to. To nabízí agregátor Driveto.

Vyzkoušeli jsme

Zajímalo nás, jak agregátory fungují. Vyzkoušeli jsme například Biano.

Zaujal nás šedý design stránky, ale především velké vyhledávací pole. To je nejdůležitější pro hledání a nákup daného výrobku.

Našeptávač nám nabídl třeba sedací soupravy, které jsme do vyhledávače zadali. Během vteřiny se nám otevřel seznam mnoha desítek sedacích souprav.

Namátkou jsme klikli na jednu sedací soupravu (foto ikona) a stránka nás přesměrovala do konkrétního eshopu. Zde jsme pak mohli dokončit vlastní nákup.

Na stejném principu funguje i agregátor módy nebo nabídka operativního leasingu.

Nespornou výhodou je úspora času. Na jednom místě se shromažďují nabídky mnoha eshopů. Díky tomu si lze vybírat jednotlivé produkty, a to podle mnoha parametrů - od ceny po vizualizaci produktu.

Není tak nutné hledat v obecných vyhledávačích konkrétní produkty a ztrácet čas. Agregátory jsou moderním a chytrým řešením pro ty, co rádi nakupují přes internet.

Agregátory
Agregátory
Agregátory
Agregátory
Agregátory
Agregátory


Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Saská Žitava vidí naději v Češích. Je spojenectví výhodou i pro Liberec? Saská Žitava vidí naději v Češích. Je spojenectví výhodou i pro Liberec?
Požár v roudnické průmyslové zóně Požár v roudnické průmyslové zóně
Hurá do Ústí. Obchod se štědrými příspěvky na bydlení funguje nejlépe na severu Čech Hurá do Ústí. Obchod se štědrými příspěvky na bydlení funguje nejlépe na severu Čech

Zeman, nebo Drahoš? Rozhodnout mohou i dvě televizní debaty Zeman, nebo Drahoš? Rozhodnout mohou i dvě televizní debaty
Jak to bude s pohotovostí v Podřipské nemocnici? Jak to bude s pohotovostí v Podřipské nemocnici?
Házenkář Lovosic Václav Franc navštívil dětské pacienty v Roudnici nad Labem Házenkář Lovosic Václav Franc navštívil dětské pacienty v Roudnici nad Labem

OBRAZEM: Piráti předčili Pardubice po výsledku 4:2 OBRAZEM: Piráti předčili Pardubice po výsledku 4:2
Fotbalové Teplice získaly Shejbala z Hradce Králové Fotbalové Teplice získaly Shejbala z Hradce Králové
Stanislav Tecl se z Jablonce vrací do Slavie Stanislav Tecl se z Jablonce vrací do Slavie

FC Výprodej opět na scéně. Slavia vykupuje Liberec, podle Jiřího Lišky si s tím Slovan poradí FC Výprodej opět na scéně. Slavia vykupuje Liberec, podle Jiřího Lišky si s tím Slovan poradí
Výstraha pro Ústecko: Bude ledovka Výstraha pro Ústecko: Bude ledovka
Varování před ledovkou. Pak se má na pár dní oteplit Varování před ledovkou. Pak se má na pár dní oteplit


Komentáře