Mezi zámky Velké Březno a Ploskovice je závod autoveteránů O pohár hraběte Chotka 2016

Historické vozy. Foto: archiv Zámek Velké Březno/NPÚ
Historické vozy. Foto: archiv Zámek Velké Březno/NPÚ

Velké Březno, Ploskovice - V sobotu 7. května 2016 odstartuje z nádvoří velkobřezenského zámku již 15. ročník mimořádného závodu automobilových a motocyklových veteránů, který nese jméno jednoho z našich největších průkopníků moderní dopravy hraběte Karla Chotka. Návštěvníci se tedy mohou potěšit pohledem na desítky krásných strojů, přičichnout k vůni starého benzínu a vychutnat řev startujících motorů.

Reklama

Závod vyrazí z nádvoří zámku, a první etapa končí na nádvoří zámku v Ploskovicích.

V soutěži totiž půjde nejen o pohár hraběte Chotka, ale vítězná posádka vyhrává také možnost strávit celý víkend v zámeckém apartmá. Přijďte se tedy podívat na boj posádek historických automobilů a motocyklů, přijďte je povzbudit a zamávat, či se jen potěšit z krásy starých strojů.

Celá akce je rozvržena do následujícího programu: 7.00 – 9.30 příjezd na zámek Velké Březno, autosalón vozidel, ke kterému zahraje swingová kapela, 10.00 – start z nádvoří zámku Velké Březno, 15.00 – příjezd vozů a ukončení závodu na nádvoří zámku Velké Březno, 15.00 až 17.00 – autosalón vozidel, ke kterému zahraje swingová kapela, 17.00 – vyhlášení vítězů a předání cen.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře