Amálie Němcová získala nejvíce hlasů v anketě Nej miminka. Získala BobbyCar

Amálie Němcová s rodiči. Foto: Nemocnice Roudnice n.L.
Amálie Němcová s rodiči. Foto: Nemocnice Roudnice n.L.

Celkovým vítězem v anketě Nej miminko je holčička narozená 6. června 2021, Amálie Němcová. A právě malá Amálie získává od roudnické nemocnice hlavní výhru, stylovou čtyřkolku Bobby Car.

Reklama

Amálie Němcová získala nejvíce hlasů. Zároveň postoupila do finále o odrážedlo BobbyCar, které vyhrála.

Pravidla soutěže

Každý měsíc: Miminko s největším počtem hlasů z každé měsíční série (nejvíce hlasů ze dvou kol měsíce) fotografií získá dětský kosmetický balíček HiPP kosmetika.

Každé 3 měsíce: Po třech měsících dojde k dalšímu vyhodnocení a miminko s největším počtem hlasů ze všech kol (za tři měsíce) vyhrává stylové odrážedlo BobbyCar.

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí, aby maminky, kterým se v roudnické porodnici narodí miminko, daly souhlas s focením své ratolesti od fotografa Tomáše Kurucze.

Vyfocené miminko bude zařazeno do ankety na webu SeveročeskýDeník.cz, to bude publikováno dvakrát do měsíce. Hlasování trvá dva týdny a zaregistrovaný čtenář může hlasovat za tu dobu pouze jednou.

Pravidla ankety a soutěže

1. Zúčastnit se může osoba starší 16 let. Povinná je registrace zřízením Uživatelského účtu. Kompletní podmínky použití jsou ve Všeobecných smluvních podmínkách.

2. Registrovaný uživatel může hlasovat v jedné anketě pouze jednou, aby o výsledku rozhodoval reálný počet hlasujících uživatelů.

3. Vyhrává miminko s největším počtem hlasů (ukazuje se procentuální výsledek, v administraci je znám skutečný počet hlasů).

4. V rámci měsíce probíhají dvě kola. Vítězné miminko se počítá z obou měsíčních kol.

5. Za období tří měsíců vítězné miminko s největším počtem hlasů je celkovým vítězem.

PARTNER RUBRIKY NEJ MIMINKA: Nemocnice Roudnice n.L.

DOPORUČUJEME: Roudnická porodnice: S láskou na svět

Reklama

Hodnocení

3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře