Očkování v Děčíně se přesunulo do budovy ČVUT. V Teplicích je ve Fontáně

Očkování na nádraží, ilustrační foto. Foto MEDIASHOW
Očkování na nádraží, ilustrační foto. Foto MEDIASHOW

Očkování proti onemocnění covid-19 se ve středu 8. prosince 2021 přesune z prostor děčínské nemocnice do budovy Českého vysokého učení technického v Děčíně. Nové očkovací místo bez registrace vznikne v obchodním centru Fontána v centru Teplic.

Reklama

V Teplicích pak začne od úterý 7. prosince 2021 fungovat WALK-IN (očkování bez předchozí registrace) v nákupním centru Fontána. Očkování pro registrované zůstane i nadále v teplické nemocnici.


„Smyslem přesunu očkovacího centra v Děčíně a vzniku nového centra v Teplicích je zvýšení proočkovanosti obyvatelstva Ústeckého kraje. Ta je bezpodmínečně nutná pro uklidnění stávající situace, abychom se mohli s pandemií onemocnění COVID-19 konečně vypořádat a ulevit pacientům i zdravotníkům v našich nemocnicích,“
zdůraznil generální ředitel Krajské zdravotní Petr Malý.

Očkovací centrum v nákupním centru Fontána bude sloužit převážně pro neregistrované zájemce o vakcinaci. Registrovaní budou i nadále docházet do teplické nemocnice.

„Žádáme zájemce o vakcinaci, aby důsledně dodržovali termín očkování, ke kterému se do teplické nemocnice registrovali. Pokud by ze závažných důvodů potřebovali využít očkování bez registrace v nákupním centru Fontána, žádáme alespoň o odregistraci termínu, aby nedocházelo ke zbytečnému blokování kapacit v nemocnici,“ dodal Tomáš Hrubý, ředitel zdravotní péče Nemocnice Teplice.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře