V Malečově na Ústecku velkolepě oslaví 70 let fotbalu

Fotbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Fotbal, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

MALEČOV - V sobotu 25. června 2016 se uskuteční v Malečově na Ústecku oslavy 70 let fotbalu v Malečově, které budou zahájeny v 8.30 hodin.

Reklama

V rámci oslav 70 let fotbalu v Malečově pořádá FK Malečov 32. ročník Memoriálu Josefa Pýchy.

Na turnaji se představí kromě pořádajícího FK Malečov (II. třída okresu Ústí nad Labem),  FK Velké Březno (I. A třída skupina A, okres Ústí nad Labem), FK Žitenice (III. třída skupina B okresu Litoměřice a FK Hnízdo (tým složený ze sportovních osobností Ústecka.

V týmu  FK Hnízdo nastoupí například bývalý hráč FK Teplice a současný asistent trenéra FK Ústí nad Labem Petr Fousek, bývalí hokejisté HC Slovan Ústí nad Labem Michal, Hnízdo, Antonín Hanzl, Josef Hudec a současní hokejisté HC Slovan Ústí nad Labem Martin Zdvořáček a Roman Navarra).

Po dvou semifinálových zápasech se odehraje přátelské utkání žáků Bohemians Praha - FK Ústí nad Labem. Oslav se zúčastní i bývalý československý reprezentant Karol Dobiáš (mistr Evropy z roku 1976).

Turnaj před rokem vyhrál tým staré gardy FK Malečov, který se letos turnaje nezúčastní. Kromě fotbalového turnaje je připravený bohatý program a oslavy vyvrcholí ve večerních hodinách ohňostrojem.

Zajímavostí je, že FK Žitenice v letošním ročníku hrál bývalý hráč FK Teplice Radek Divecký, který pomohl týmu FK Žitenice vybojovat postup do II. třídy Litoměricka (okresního přeboru). Z důvodu dovolené Radek Divecký v Malečově bude chybět.

Reklama

Hodnocení

4.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře