Ústecko - ŽIVOTNÍ STYL

OBRAZEM: Dětský den s ústeckou Městskou policií a Dopravním podnikemOBRAZEM: Dětský den s ústeckou Městskou policií a Dopravním podnikem

Ústí n/L. - Městská policie Ústí nad Labem společně s Dopravním podnikem města Ústí nad Labem uspořádala na svém dopravním hřišti v Krásném Březně v sobotu (6.6.2015) dětský den.

Charitativní běh s Plamínkem zaujal a získal finanční daryCharitativní běh s Plamínkem zaujal a získal finanční dary

Ústí n/L. /U NÁS TO ŽIJE/ - V Cyklokempu Loděnice na Labské cyklostezce v Ústí nad Labem - Brné v neděli (26.4.2015) proběhl, Charitativní běh s Plamínkem. Organizátorem běhu byl ústecký Nadační fond …

V ústecké Brné proběhne charitativní běh s Plamínkem.V ústecké Brné proběhne charitativní běh s Plamínkem.

Ústí n/L. - Charitativní běh s Plamínkem proběhne v neděli 26. dubna 2015 od 10 hodin v Cyklokempu Loděnice v ústecké Brné.


PŘEHLED. Kam už za lyžováním na českých horách?PŘEHLED. Kam už za lyžováním na českých horách?

Na Telnici na Ústecku se zatím lyžovat nedá. Avšak mnohá střediska jsou připravena na zimní sezónu 2014/2015. Server Cestování MediaShow.cz přinesl první kompletní přehled.

TIP NA VÝLET. Hrad Hazmburk je otevřen nejen na Silvestra, ale i na Nový rokTIP NA VÝLET. Hrad Hazmburk je otevřen nejen na Silvestra, ale i na Nový rok

Libochovicko - Hrad Hazmburk zve na prohlídky i v zimním období. Otevřeno má nejen na Slvestra, ale i na Nový rok. Také o prvním lednovém víkendu.

Na Ostravu jsem hrdý, říká herec Norbert LichýNa Ostravu jsem hrdý, říká herec Norbert Lichý

Norbert Lichý byl ústřední postavou seriálu Cirkus Bukowsky II. Herec ostravského Divadla Petra Bezruče se nyní se připravuje na oslavu 50. narozenin, které slaví 29. prosince 2014.


Ústečané po pianu dostanou šachové stolky. Na jaře 2015Ústečané po pianu dostanou šachové stolky. Na jaře 2015

Ústí n/L. - Pilotní akce s oživením veřejného prostoru bude v roce 2015 pokračovat. Po pianu na ulici se na jaře příštího roku v ulicích Ústí nad Labem objeví šachové stolky.

OBRAZEM. Na ústecké střední škole se natáčel nový díl show Ano, šéfe!OBRAZEM. Na ústecké střední škole se natáčel nový díl show Ano, šéfe!

Ústí n/L. /ZE ŽIVOTA ŠKOL/ - Střední školu, obchodu, řemesel, služeb a Základní školu Ústí nad Labem navštívil Zdeněk Pohlreich. A to v rámci natáčení známého kuchařského pořadu Ano, šéfe!

Gama Radio oslavilo 5. narozeniny. Vysílá i na ÚsteckuGama Radio oslavilo 5. narozeniny. Vysílá i na Ústecku

Ústecko - Gama Rádio připravilo pro své posluchače ke svým pátým narozeninám dárek, rozšířilo vysílání do Děčína. Stanice ale vysílá i na Ústecku.


Bolí koleno? Nebojte se podstoupit operaciBolí koleno? Nebojte se podstoupit operaci

Potíže s klouby, zejména bolest, je častou příčinou nemocni kolenních kloubů. Existuje řešení - operace. Zvolte ale správné lékařské zařízení, kde se na tuto činnost specializují.

Strana 3 z 3
«« 1 2 3