Ústečáci vystavili Miloši Zemanovi na Lidickém náměstí červenou kartu

Demonstrující lidé. Foto: archiv Facebook/Červená karta v ÚstíDemonstrující lidé. Foto: archiv Facebook/Červená karta v Ústí

Ústí n/L. - Proti prezidentovi Miloši Zemanovi protestovali ve čtvrtek (27.11.2014) desítky lidí v centru Ústí nad Labem. Hlavě státu vystavili červenou kartu.

Reklama

Na demonstraci proti Miloši Zemanovi na ústecké Lidické náměstí dorazila asi stovka lidí. Protes svolal Tomáš Stránský a Radim Bzura, ústecký zatsupitel za TOP 09.

"Marně jsem několik dní hledal slova, kterými bych vystihl úpadek státu. Není přeci možné, aby se nejvyšší ústavní činitel takto choval. Zprávy z Hradu vnímám jako bulvár a každý den se bojím, co se zas stane. Pan Zeman je vulgární, netolerantní a rozděluje naši společnost," pronesl na náměstí Tomáš Stránský.

Po jeho projevu lidé zvedli červenou kartu.

Podle zástupce ředitele městské policie Jana Novotného žádné narušení veřejného pořádku nezaznamenali. Na demonstraci dorazilo méně lidí, než bylo avizováno na facebookové stránce, přes kterou se lidé svolávali.

ČTĚTE:  Radim Bzura svolává demonstraci Červená karta v Ústí

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy
V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna

Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most
Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda


Komentáře