Určitě bychom měli být lepší než vloni, říká po tříbodovém víkendu ústecký Daniel Prášek

Z domácího utkání s celkem HbT Vlašim ze sezóny 2013/2014. Foto: archiv Tomáš LaiblZ domácího utkání s celkem HbT Vlašim ze sezóny 2013/2014. Foto: archiv Tomáš Laibl

Ústí n/L. - Dva rozdílné zápasy a to výsledkově i herně sehráli hokejbalisté ústeckého celku Elba DDM o tomto víkendu. Tým, který chce zapomenout na loňskou nevydařenou sezónu nejprve v sobotu, nestačil na vedoucí Vlašim, o den později ale přehrál nováčka ze Sudoměřic.

Reklama

Elba DDM se v minulé sezóně doslova zachraňovala před pádem o soutěž níž. Aktuálně ale tým vypadá mnohem lépe a rozhodně by měl bojovat o postup do play-off.

Svou pozici chtělo Ústí potvrdit i o tomto víkendu. Nejprve ale narazilo na lídra tabulky z Vlašimi. A prohrálo 1:4. „Bojovali jsme, měli jsme velké nasazení. Ale položily nás individuální chyby. To není možné. Vlašim má v sestavě spoustu reprezentantů, kteří takové chyby umí jednoznačně potrestat a to se potvrdilo,“ řekl ústecký Daniel Prášek.

Ten si byl vědom faktu, že kádr Vlašimi je skutečně silný. Přestože hosté domácí nijak zvlášť nepřehrávali, nakonec zaznamenali čtyři branky.

„Vlašim má zkušené hráče, ne nadarmo vede tabulku. Přestože nás nedostávali nějak často pod tlak, tak nám vstřelili čtyři góly a potrestali všechny naše chyby,“ litoval Prášek.

O den později ale v dohrávce 1. kola si Severočeši vyšlápli na nováčka ze Sudoměřic. „Hned po zápase s Vlašimí jsme si k Sudoměřicím něco řekli. Jsme rádi, že jsme splnili pokyny a vyhráli. Přece jen  Sudoměřice jsou nováčkem a papírově jsme měli na to, abychom je porazili,“ vyprávěl Prášek. A měl nakonec pravdu. Elba porazila Sudoměřice 4:1.

Ústečtí se tak v probíhajícím ročníku cítí o dost lépe, než v tom uplynulém. „Určitě bychom na tom mohli být ještě lépe a získat několik kvalitnějších výsledků. Ale co se týká organizace, docházek na tréninky a celkovém přístupu je vše lepší. I příchodem Honzy Štěpánka se tu vše zvedlo. Minulá sezóna byla hodně bídná a snažili jsme se na ní co nejrychleji zapomenout. Letos to snad bude z naší strany lepší,“ uzavřel útočník Elby DDM.

ČTĚTE:  Ústecká Elba chce pozvednout hokejbal a dostat ho mezi veřejnost

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy
V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna

Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most
Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda


Komentáře