UFO půjde do opozice, avšak chce prosadit sportovní koncepci

Roman Eckert, Lukáš Konečný, Jiří Madar. Foto: archiv MojeÚstecko.czRoman Eckert, Lukáš Konečný, Jiří Madar. Foto: archiv MojeÚstecko.cz

Ústí n/L. - Zklamaní z postoje ANO a PRO! Ústí jsou zastupitelé z Ústeckého fóra občanů (UFO). Toto hnutí skončí v opozici.

Reklama

"Nebyli jsme osloveni ke spolupráci od vítězných stran. Ty tvoří nestabilní koalici, proto budeme v konstruktivní opozici," uvedl pro MojeÚstecko.cz Jiří Madar. "Jsme ale připraveni podpořit návrhy dobré pro občany Ústí nad Labem."

UFO chce v zastupitelstvu města prosazovat body svého programu. "Budeme podporovat bezpečnost, otevřenost, transparentnost, komunikaci i Činoherák," nastínil Jiří Madar. "Jsme schopni rovněž podpořit návrhy koalice, ašak pouze v případě, že tyto návrhy nebudou v rozporu s naším programem a nebudou sloužit pouze určitým vybraným skupinám."

Mezi programové priority UFO Jiří Madar zahrnul vypracování koncepce sportu, vyřešení provozu městských zařízení Technickými službami. Vyřešit rozšíření pohotovostí a zajištěním následné péče, zejména eventuální převod LDN Ryjice pod město z kraje.

Dále UFO prosazuje neplacení odpadu dětmi do 18 let, dopracování cyklostezek do jednotlivých částí města. Upravit daň z nemovitostí pro občany, kteří se o ně dobře starají. "Chceme dotáhnout protipovodňová opatření nebo oživit labské nábřeží," upřesnil Jiří Madar. "Také chceme podporovat ústecké letiště a zajistit transparentnost tvorby nového územního plánu města."

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy
V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna

Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most
Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda


Komentáře