Ústecko - AKTUALITY

Ústí nad Labem musí zaplatit 31,5 milionů. Prohrálo soudÚstí nad Labem musí zaplatit 31,5 milionů. Prohrálo soud

ÚSTÍ NAD LABEM - Zhruba 31,5 milionů korun bude muset zaplatit město Ústí nad Labem, které prohrálo vleklý soud s firmou PK Real v likvidaci. Zastupitelé budou rozhodovat z čeho částku město zaplatí.

Ústecký nový babybox je na nejfrekventovaném místě, říkají kriticiÚstecký nový babybox je na nejfrekventovaném místě, říkají kritici

ÚSTÍ NAD LABEM - Ústecká Masarykova nemocnice má nejnovejší verzi babyboxu. Ten byl umístěn na jiné místo než předchozí. Kritici soudí, že budova lékárny u hlavní silnice s kamerami není zrovna ideáln…

OBRAZEM: Rozsvícení vánočního stromu v Ústí nad LabemOBRAZEM: Rozsvícení vánočního stromu v Ústí nad Labem

ÚSTÍ NAD LABEM - Na Lidickém náměstí v centru Ústí nad Labem v neděli (26.11.2017) v 18 hodin byl zahájen program Ústeckých Vánoc 2017.


Auto narazilo do svodidel a doprava v Ústí kolabovalaAuto narazilo do svodidel a doprava v Ústí kolabovala

ÚSTÍ N.L. - Ve středečním ránu způsobila vážné dopravní komplikace nehoda v ústecké Žižkově ulici. Osobní vozidlo mělo narazit do svodidel.

Na ústeckých ulicích mají být vyměněny všechny semaforyNa ústeckých ulicích mají být vyměněny všechny semafory

ÚSTÍ NAD LABEM - Masivní výměnu semaforů v ústeckých ulicích si odhlasovala rada města. Hledá nového provozovatele, který má zároveň zajistit údržbu na 10 let.

Ústecké Vánoce odstartuje ohňostroj s překvapenímÚstecké Vánoce odstartuje ohňostroj s překvapením

ÚSTÍ NAD LABEM - Slavnostním rozsvícením vánočního stromu, které bude v neděli 26. listopadu 2017 v 18 hodin na Lidickém náměstí, se zahájí ve městě program Ústeckých Vánoc.


Slavný ústecký orangutan Ňuňák byl utracenSlavný ústecký orangutan Ňuňák byl utracen

ÚSTÍ N.L. - Slavný orangutan žijící v ústecké zoo, který si zahrál i ve filmu, musel být utracen.

Opravuje se úsek na hlavním tahu mezi Ústím a LovosicemiOpravuje se úsek na hlavním tahu mezi Ústím a Lovosicemi

ÚSTECKO - Započala oprava hlavního silničního tahu ve směru Ústí nad Labem - Lovosice.

Ústecká nemocnice získá dva nové rentgeny. Ten předchozí zabil pacientkuÚstecká nemocnice získá dva nové rentgeny. Ten předchozí zabil pacientku

ÚSTÍ N.L - Ve čtvrtek 12. října dopoledne zemřela v ústecké Masarykově nemocnici pacientka. Měla tam na ženu spadnout část konstrukce rentgenového přístroje.


Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový?Ministr Robert Pelikán potvrdil výstavbu justičního areálu v Ústí. Kdy bude hotový?

ÚSTÍ N.L. - V Ústí nad Labem vyroste nový justiční areál. Novinku si pochvaluje ministerstvo spravedlnosti. Kdy se začne stavět?

Ústí sužuje žloutenka. Postihne celé město?Ústí sužuje žloutenka. Postihne celé město?

ÚSTÍ N.L. - Výskyt žloutenky v krajském měste stále nepolevuje.

U Masarykovy nemocnice auto srazilo muže. Ten přecházel silnici mimo přechodU Masarykovy nemocnice auto srazilo muže. Ten přecházel silnici mimo přechod

ÚSTÍ N.L. - V sobotu v půl deváté dopoledne mělo dojít ke sražení sedmapadesátiletého muže osobním vozidlem. Vozy MHD musely úsek objíždět jinudy.


Strana 3 z 31
«« 1 2 3 4 5 »»