Ústecko - AKTUALITY

Nová hala pro ústecké hasičeNová hala pro ústecké hasiče

ÚSTÍ N.L. - Minulý pátek byla předána nová hala pro ústecké hasiče v městské části Všebořice.

V Ústí nad Labem bude druhý zimní stadiónV Ústí nad Labem bude druhý zimní stadión

ÚSTÍ NAD LABEM - Soukromý investor na pozemcích města postaví zimní stadión. Druhá hala bude umístěna vedle stávajího velkého stadiónu na ústeckém Bukově.

Špatný stav Benešova mostu v Ústí nad Labem. Provoz bude v omezeném režimuŠpatný stav Benešova mostu v Ústí nad Labem. Provoz bude v omezeném režimu

ÚSTÍ NAD LABEM - Městskou hromadnou dopravu budou na Benešově mostě v Ústí nad Labem řídit semafory, osobní dopravy ani chodců se změny nedotknou.


V Ústí vyroste menší hala pro bruslení. Vedle zimního stadionuV Ústí vyroste menší hala pro bruslení. Vedle zimního stadionu

ÚSTÍ N.L. - Dlouhá léta volá ústecký hokejový klub po tréninkové ledové ploše. Po mnoha letech to vypadá, že by menší hala skutečně mohla vyrůst.

Vznikne v ústeckém Vaňově pobřežní promenáda místo přístavu?Vznikne v ústeckém Vaňově pobřežní promenáda místo přístavu?

ÚSTÍ NAD LABEM - Odvrátit hrozbu kontroverzních projektů v přístavu Vaňov chce vedení Ústí nad Labem. Jedná s vlastníky areálu o jeho možném odkoupení.

Spor kvůli sektorovému centru na Severní Terase pokračujeSpor kvůli sektorovému centru na Severní Terase pokračuje

ÚSTÍ NAD LABEM - Město Ústí nad Labem zaznamenalo částečný úspěch s dovoláním k Nejvyššímu soudu ve sporu se společností PK Real. Spor se vede o část kupní ceny za někdejší sektorové centrum na Severn…


Výstraha pro Ústecko: Bude ledovkaVýstraha pro Ústecko: Bude ledovka

ÚSTECKÝ KRAJ - Od pondělního odpoledne až do úterního rána má hrozit ledovka. A to mimo jiné také v Ústeckém kraji.

Poplatky za odpad jsou v Ústí nad Labem minulostíPoplatky za odpad jsou v Ústí nad Labem minulostí

ÚSTÍ NAD LABEM - Obecně závazná vyhláška města Ústí nad Labem, kterou zastupitelé od roku 2018 zrušili poplatek za odpad ve výši 500 korun na občana a rok, je definitivně platná.

Policie obvinila bývalou ústeckou radní i poslankyni Zuzanu KailovouPolicie obvinila bývalou ústeckou radní i poslankyni Zuzanu Kailovou

ÚSTÍ NAD LABEM - Bývalá poslankyně i zastupitelka Ústí nad Labem Zuzana Kailová (ČSSD) byla obviněna policií. A to za údajné porušování povinností při správě cizího majetku a zneužití pravomoci.


FOTO: Vánoční trhy v Ústí nad LabemFOTO: Vánoční trhy v Ústí nad Labem

ÚSTÍ N.L. - Podívejte se na fotogalerii z ústeckých Vánoc. Na Lidickém a Kostelním náměstí (před OC Forum) probíhají vánoční trhy a trhovci tam nabízejí občerstvení a další produkty.

V žloutenkou sužovaném Ústí musí cestující v MHD stisknout tlačítko, aby vystoupiliV žloutenkou sužovaném Ústí musí cestující v MHD stisknout tlačítko, aby vystoupili

ÚSTÍ N.L. - Již několik dní je v provozu v ústeckých vozech hromadné dopravy samoobslužný systém. Cestující musí stisknout tlačítko u dveří, aby mohli do soupravy nastoupit i vystoupit.

Oblíbeného orangutana Ňuňáka popravila tasemniceOblíbeného orangutana Ňuňáka popravila tasemnice

ÚSTÍ N.L. - Není to dlouho, co občany na Ústecku zasáhla smrt oblíbeného orangutana žijícího v místní zoo, který si zahrál i ve filmu.


Strana 2 z 31
«« 1 2 3 4 »»