Poplatky za odpad jsou v Ústí nad Labem minulostí

Popelnice, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.comPopelnice, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

ÚSTÍ NAD LABEM - Obecně závazná vyhláška města Ústí nad Labem, kterou zastupitelé od roku 2018 zrušili poplatek za odpad ve výši 500 korun na občana a rok, je definitivně platná.

Reklama

Pokud mají občané sami nastavené trvalé příkazy ve svých bankách k úhradě poplatku, je potřeba tyto příkazy zrušit (vyjma občanů, kteří tak mají nastaveno z důvodu splácení nedoplatků vzniklých do 31. 12. 2017).

V roce 2018 již město nebude občanům zasílat složenky (týká se to jen těch občanů, kteří v minulosti požádali o zasílání složenek).

Město nebude od roku 2018 zadávat České poště soubory SIPO. Tudíž občané, kteří v minulosti se rozhodli pro platby formou SIPO, nemusí nic řešit (nemusí žádat o zrušení SIPO). Informovala o tom tisková mluvčí města Romana Macová.

SOUVISEJÍCÍ: ZMĚNA: V Ústí se za odpad nebude platit

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Závěje a silný vítr. Meteorologové varovali před nepřízní počasí Závěje a silný vítr. Meteorologové varovali před nepřízní počasí
Údajného pedofila policie nenašla Údajného pedofila policie nenašla
Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO? Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO?

Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni
Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista
Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8 Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8

Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období? Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období?
Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu
Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný

Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla
Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou
Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery


Komentáře