Pomohou inovace proměnit Ústecký kraj? Odpoví projekt Inovátoři.cz s Nupharo

Vizualizace technologického parku Nupharo. Zdroj: NupharoVizualizace technologického parku Nupharo. Zdroj: Nupharo

Ústí n/L. - Česká inovace a projekt Inovátoři.cz ve spolupráci s technologickým a inovačním kampusem Nupharo, jenž vzniká v blízkosti Ústí nad Labem namíchají ve čtvrtek 30. října 2014 - Inovační koktejl v prostoru Hraničář. Událost je součástí celonárodní roadshow, jenž čítá deset zastávek napříč Českou republikou.

Reklama

Inspirativní a interaktivní roadshow soustředí ústřední témata – Jak se připravit na investora a umět "prodat" svůj nápad. Akce je určena pro odborníky z inovačního prostředí v regionu, začínající podnikatelé, studenty i pro širokou veřejnost, jenž bude mít možnost získat souhrn potřebných informací pro svůj projekt. Na závěr programu je naplánována panelová diskuze na téma "Pomohou inovace proměnit náš kraj?", jenž má otevřit veřejnou diskuzi o tom, jak vytvořit v regionu zázemí k rozšíření inovačního potenciálu.

Událost nabídne prezentace formou nových metod a workshop zaměřený na práci se zjednodušeným podnikatelským záměrem tzv. Lean Canvas.

Představeny budou konkrétní inovační příběhy z regionu Ústeckého kraje, které představí přímo jejich zakladatelé a tvůrci. Mezi inspirátory z regionu se objeví například Rudolf Černý, který představí aktivity a úspěchy společnosti Czechgeeks, jenž se věnuje vývoji inovativních aplikací pro společnosti v České republice i zahraničí s důrazem na design. Dalším zajímavým projektem je Disway - sociální síť pro hendikepované cestovatele, jenž představí zakladatel projketu Jiří Maule.

Základní a jednoduchou cestu k úspěchu mohou návštěvníci najít při networkingu určenému k rozvíjení a udržování osobních kontaktů s různými zajímavými lidmi a vzájemnému sdílení svých zkušeností a znalostí během celé akce. Každý se potom bude moci vyjádřit na kameru a odpověď svým názorem na otázku: "Jaký cítíte význam pro rozšíření inovačního potenciálu v regionu Ústeckého kraje."

Vstupné na akci je 200 Kč, 100 Kč pro studenty v předprodeji Činoheráku Ústí

ČTĚTE:  FOTO: Technologické centrum Nupharo u Žďárku na Ústecku slibuje zaměstnat 800 lidí

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy
V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna

Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most
Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda


Komentáře