Policie obvinila bývalou ústeckou radní i poslankyni Zuzanu Kailovou

Ústecký magistrát. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czÚstecký magistrát. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

ÚSTÍ NAD LABEM - Bývalá poslankyně i zastupitelka Ústí nad Labem Zuzana Kailová (ČSSD) byla obviněna policií. A to za údajné porušování povinností při správě cizího majetku a zneužití pravomoci.

Reklama

Informovala o tom v úterý (2.1.2018) policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Kauza se týká tzv. akce Vítání občánků.

Policie chtěla Kailovou obvinit už v roce 2014, avšak Poslanecká sněmovna ji ale ke stíhání nevydala. Exposlankyni tak od obvinění držela poslanecká imunita.

Zuzana Kailová je další v řadě v kauze ústeckého předraženého projektu Vítání občánků, za které už byli nepravomocně odsouzeni bývalý ústecký primátor Vít Mandík a někdejší radní Josef Macík (oba ČSSD).

Oba politiky ústecký okresní soud uznal vinnými z porušování povinností při správě cizího majetku a uložil jim podmínky.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Závěje a silný vítr. Meteorologové varovali před nepřízní počasí Závěje a silný vítr. Meteorologové varovali před nepřízní počasí
Údajného pedofila policie nenašla Údajného pedofila policie nenašla
Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO? Babišova vláda nedostala od poslanců důvěru. Kdo půjde s ANO?

Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni Ve Šluknově hořel dům, lidé museli být evakuováni
Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista Kradená auta na Teplicku prý potápěl mladý recidivista
Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8 Ranní nehoda uzavřela tunel na dálnici D8

Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období? Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Kdo z nich bude prezident pro další období?
Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu Prezidentské volby 2018. Češi volí podruhé v přímé volbě hlavu státu
Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný Do tří sezón bych mohl překonat tisícovku odehraných zápasů v první lize, říká Jakub Trefný

Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla Násilník si v Rumburku počíhal na dívku, ta s bodným zraněním utekla
Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou Skandál v ústecké MHD: Konflikt mladíků s revizorkou
Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery Dodávka na Jablonecku sjela do řeky Jizery


Komentáře