Odstartovala rekontrukce koupaliště na ústecké Klíši. Stavba omezí dopravu

Poklepání na základní kámen rekonstrukce koupaliště. Foto: archiv Město Ústí n.L.
Poklepání na základní kámen rekonstrukce koupaliště. Foto: archiv Město Ústí n.L.

ÚSTÍ NAD LABEM - Rekonstrukce koupaliště na Klíši v Ústí nad Labem omezí dopravu. V rámci stavby budou na staveništi probíhat práce, které v nezbytné míře mohou omezit příjezd a přístup k Plavecké hale na Klíši, která zůstává v plném provozu.

Reklama

Rekonstrukce venkovní části Plaveckého areálu Klíše, neboli venkovní koupaliště, městskou pokaldnu bude stát zhruba 90 milionů korun.

Cílem dlouhodobě uzavřeného koupaliště je vytvoření pro návštěvníky zajímavé a koncepčně moderní rekreační zařízení navazující přímo na krytou plaveckou halu, uvedl ústecký magistrát.

Rekonstrukce zahrnuje úpravu stávajících venkovních bazénů včetně okolních ploch s doplněním atraktivních prvků pro vodní hrátky.

Součástí stavby jsou mimo jiné nové nerezové bazénové vany s vodními atrakcemi a bazénovou technologií, objekty ošetřovny a pokladny, terasa  - paluba,  brodítka, sprchy, sociální zázemí pro návštěvníky, zázemí pro plavčíky, dětský koutek, technický objekt v jihozápadním rohu areálu.

Dále terénní úpravy a zeleň, příprava pro stánky s občerstvením, veřejné osvětlení, monitoring a zabezpečení areálu, ozvučení areálu, mobiliář, příjezdy, přístupy, všechny sítě (kanalizace, rozvody vody, vč. pitné, el. energie se samostatným měřením připojovacích bodů pro stánky, slaboproudé rozvody, datové sítě).

Reklama

Hodnocení

1.25 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře