Místo bývalého autobazaru vznikne v centru Ústí záchytné parkoviště

Místo bývalého autobazaru vznikne v centru Ústí záchytné parkovištěMísto bývalého autobazaru vznikne v centru Ústí záchytné parkoviště

ÚSTÍ NAD LABEM - Nové záchytné placené parkoviště pro auta vznikne v prostoru mezi železniční tratí a nábřežím Labe u okružní křižovatky pod Větruší. Rozhodli o tom ústečtí zastupitelé.

Reklama

Zastupitelé totiž na pondělním jendání zastupitelstva (10.4.2017) odsouhlasili odkup pozemku v Přístavní ulici od Českých drah za 820 tisíc korun.

Plocha sice slouží už nyní jako parkoviště pro auta, ale je pro řidiče zdarma. Paradoxně tím, že pozemek bude města, parkování už bude zpoplatněno.

Cena nemá být vysoká, uvažuje se o 20 korunách za den. Cílem je návratnost investice. Vedení města věří, že do tří let nákupní cenu výběrem parkovného splatí.

Jednou z dalších možností je i z prostoru vytvořit autobusové nádraží, avšak město jedná se současným vlastníkem pozemků po bývalém autobusovém nádraží v centru města.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.2 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic OBRAZEM: Piráti nestačili na hráče Vítkovic
Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy
V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna V Bílém Potoce má vyrůst nová rozhledna

Děčín zredukuje dávky na bydlení Děčín zredukuje dávky na bydlení
V Děčíně se opraví Tyršův most V Děčíně se opraví Tyršův most
Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda Na mosteckém autodromu se představí vozy Škoda


Komentáře