Ústecko - AKTUALITY

Dopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhyDopravní peklo v Předlicích má skončit až v roce 2018. Cyklisté mají své pruhy

ÚSTÍ NAD LABEM - Výstavba okružní křižovatky v ústeckých Předlicích je odložena o další měsíce. Naopak dva cyklopruhy z centra města jsou nakresleny.

Dopravní podnik chce lidi v MHD, a tak koupí nové trolejbusy a autobusyDopravní podnik chce lidi v MHD, a tak koupí nové trolejbusy a autobusy

ÚSTÍ N.L. - Vedení ústeckého dopravního podniku chce být atraktivnější pro cestující a přesvědčit je k tomu, aby místo osobních automobilů více užívali spojů MHD.

V pátek bude veškerá doprava v Ústí zdarmaV pátek bude veškerá doprava v Ústí zdarma

ÚSTÍ N.L. - V pátek 22. září začíná Den bez aut, a tak cestujícím v městské hromadné dopravě začne svátek.


Do centra Ústí ani nejezděte. Několik ulic bude zablokovánoDo centra Ústí ani nejezděte. Několik ulic bude zablokováno

ÚSTÍ N.L. - V centru Ústí se bude provádět modernizace plynu a kanalizace. Řidičům tak začnou dopravní komplikace.

ZMĚNA: V Ústí se za odpad nebude platitZMĚNA: V Ústí se za odpad nebude platit

ÚSTÍ N.L. - Zastupitelé města Ústí nad Labem dali svým obyvatelům předčasný dárek k novému roku. Je v tom ale malý háček.

Sklad ropy ve Vaňově?Sklad ropy ve Vaňově?

ÚSTÍ N.L. - Ve Vaňově by mohlo dojít k výstavbě logistického centra v tamním přístavu. Mohl by tam vyrůst sklad minerálních olejů a nafty.


V úterý dojde k odstávce vody. Především na KlíšiV úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

ÚSTÍ N.L. - V úterý 1. srpna dojde k odstávce vody v některých částech Ústí nad Labem. Odstávka se plánuje na dobu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.

V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kdeV Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

ÚSTÍ NAD LABEM - Možná je to překvapivé, ale v Ústí nad Labem by se mohly točit filmy či reklamy. A to ve filmových ateliérech.

Zastaví stavební rozvoj univerzity spor se Spolchemií?Zastaví stavební rozvoj univerzity spor se Spolchemií?

ÚSTÍ N.L. - S velkou pompou oznámila ústecká univerzita stavbu Centra přírodovědných a technických oborů. Vše ale možná zkomplikuje spor s nedalekou chemičkou.


Novinka: V Ústí se nově nachází ambulance pro závislé dětiNovinka: V Ústí se nově nachází ambulance pro závislé děti

ÚSTÍ N.L. - V červenci byla zřízena v Ústí nad Labem nová krajská adiktologická poradna, jejíž zaměření se bude týkat dětí ve věku od deseti do osmnácti let.

Oprava Benešova mostu se nachází ve své polovině, kompletně se stihne do podzimuOprava Benešova mostu se nachází ve své polovině, kompletně se stihne do podzimu

ÚSTÍ N.L. - Už nějaký čas probíhají na mostu Eduarda Beneše v Ústí nad Labem dopravní omezení. Provoz tam aktuálně probíhá v jednom směru. Stavebníci nyní hlásí, že první část rekonstrukce mají za seb…

Radnice chce upravit poplatky za odpad. Zruší je všem?Radnice chce upravit poplatky za odpad. Zruší je všem?

ÚSTÍ N.L. - Vedení Ústí nad Labem by rádo zrušilo poplatky za odpad nezletilým a seniorům. Skutečně k tomu dojde nebo zůstane u spekulací?


Strana 1 z 27
1 2 3 »»