Ústecko - AKTUALITY

V Ústí vyroste menší hala pro bruslení. Vedle zimního stadionuV Ústí vyroste menší hala pro bruslení. Vedle zimního stadionu

ÚSTÍ N.L. - Dlouhá léta volá ústecký hokejový klub po tréninkové ledové ploše. Po mnoha letech to vypadá, že by menší hala skutečně mohla vyrůst.

Vznikne v ústeckém Vaňově pobřežní promenáda místo přístavu?Vznikne v ústeckém Vaňově pobřežní promenáda místo přístavu?

ÚSTÍ NAD LABEM - Odvrátit hrozbu kontroverzních projektů v přístavu Vaňov chce vedení Ústí nad Labem. Jedná s vlastníky areálu o jeho možném odkoupení.

Spor kvůli sektorovému centru na Severní Terase pokračujeSpor kvůli sektorovému centru na Severní Terase pokračuje

ÚSTÍ NAD LABEM - Město Ústí nad Labem zaznamenalo částečný úspěch s dovoláním k Nejvyššímu soudu ve sporu se společností PK Real. Spor se vede o část kupní ceny za někdejší sektorové centrum na Severn…


Výstraha pro Ústecko: Bude ledovkaVýstraha pro Ústecko: Bude ledovka

ÚSTECKÝ KRAJ - Od pondělního odpoledne až do úterního rána má hrozit ledovka. A to mimo jiné také v Ústeckém kraji.

Poplatky za odpad jsou v Ústí nad Labem minulostíPoplatky za odpad jsou v Ústí nad Labem minulostí

ÚSTÍ NAD LABEM - Obecně závazná vyhláška města Ústí nad Labem, kterou zastupitelé od roku 2018 zrušili poplatek za odpad ve výši 500 korun na občana a rok, je definitivně platná.

Policie obvinila bývalou ústeckou radní i poslankyni Zuzanu KailovouPolicie obvinila bývalou ústeckou radní i poslankyni Zuzanu Kailovou

ÚSTÍ NAD LABEM - Bývalá poslankyně i zastupitelka Ústí nad Labem Zuzana Kailová (ČSSD) byla obviněna policií. A to za údajné porušování povinností při správě cizího majetku a zneužití pravomoci.


FOTO: Vánoční trhy v Ústí nad LabemFOTO: Vánoční trhy v Ústí nad Labem

ÚSTÍ N.L. - Podívejte se na fotogalerii z ústeckých Vánoc. Na Lidickém a Kostelním náměstí (před OC Forum) probíhají vánoční trhy a trhovci tam nabízejí občerstvení a další produkty.

V žloutenkou sužovaném Ústí musí cestující v MHD stisknout tlačítko, aby vystoupiliV žloutenkou sužovaném Ústí musí cestující v MHD stisknout tlačítko, aby vystoupili

ÚSTÍ N.L. - Již několik dní je v provozu v ústeckých vozech hromadné dopravy samoobslužný systém. Cestující musí stisknout tlačítko u dveří, aby mohli do soupravy nastoupit i vystoupit.

Oblíbeného orangutana Ňuňáka popravila tasemniceOblíbeného orangutana Ňuňáka popravila tasemnice

ÚSTÍ N.L. - Není to dlouho, co občany na Ústecku zasáhla smrt oblíbeného orangutana žijícího v místní zoo, který si zahrál i ve filmu.


Ústí nad Labem musí zaplatit 31,5 milionů. Prohrálo soudÚstí nad Labem musí zaplatit 31,5 milionů. Prohrálo soud

ÚSTÍ NAD LABEM - Zhruba 31,5 milionů korun bude muset zaplatit město Ústí nad Labem, které prohrálo vleklý soud s firmou PK Real v likvidaci. Zastupitelé budou rozhodovat z čeho částku město zaplatí.

Ústecký nový babybox je na nejfrekventovaném místě, říkají kriticiÚstecký nový babybox je na nejfrekventovaném místě, říkají kritici

ÚSTÍ NAD LABEM - Ústecká Masarykova nemocnice má nejnovejší verzi babyboxu. Ten byl umístěn na jiné místo než předchozí. Kritici soudí, že budova lékárny u hlavní silnice s kamerami není zrovna ideáln…

OBRAZEM: Rozsvícení vánočního stromu v Ústí nad LabemOBRAZEM: Rozsvícení vánočního stromu v Ústí nad Labem

ÚSTÍ NAD LABEM - Na Lidickém náměstí v centru Ústí nad Labem v neděli (26.11.2017) v 18 hodin byl zahájen program Ústeckých Vánoc 2017.


Strana 1 z 29
1 2 3 »»