V Bílině otevřený bazén po rekonstrukci se musí zase opravit

Bazén. Foto: archiv Sport BílinaBazén. Foto: archiv Sport Bílina

Bílina - Pro veřejnost se opět otevřel krytý bazén v Bílině po náročné rekonstrukci. Ovšem už ho čeká další dílčí oprava.

Reklama

Dokončila se rekonstrukce vzduchotechniky v objektu "B", kde se nachází sauna a restaurace. Nově jsou opravené nátěry boků plaveckého bazénu. Opravy se dočkal také přízemní prostor, kde jsou šatny, hygienické zařízení, vestibul nebo přístupová schodiště pro zaměstnance.

Nový nátěr bazénové vany splnil požadavky na hygienu a bezpečnost užívání plaveckého bazénu. Nátěrem se opravily i původní nátěry vodorovné, ale bohužel nesplnily očekávání a bude nutné provést ještě jeden nátěr s přísadou protiskluzných částic.

"Ty byly použity i v nátěrech původních, ale opravou těchto ploch došlo ke snížení protiskluznosti. Nový nátěr vodorovných ploch je třeba zajistit tak, aby tyto plochy byly bezpečné pro pohyb osob. Z toho důvodu se musí opatřit nátěrem s bezpečnou úpravou, která zabraňuje uklouznutí," uvedlo město v prohlášení.

Práce se zahájí v pátek 22. ledna 2016 a skončí v sobotu 23. ledna 2016. V neděli 24. ledna 2016 bude již plavecká hala v odpoledních hodinách opět otevřena pro veřejnost.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště
Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let
Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví

Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý
Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest? Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest?
Sklad ropy ve Vaňově? Sklad ropy ve Vaňově?


Komentáře