Teplický Jakub Hora litoval smolné porážky s Plzní. Měli jsme na víc, litoval

Jakub Hora. Foto: Archiv FK TepliceJakub Hora. Foto: Archiv FK Teplice

Teplice - Jedním z nejaktivnějších hráčů zápasu 8. kola ePojištění.cz ligy mezi Teplicemi a Viktorií Plzeň byl teplický ofenzivní záložník Jakub Hora. I přes jeho aktivitu ale Teplice s Plzní prohrály 0:1.

Reklama

Jakub Hora litoval těsné porážky s Plzní. Ačkoli Severočeši hráli aktivně, na body to nestačilo. "Plzeň si toho mnoho nevypracovala, ale potrestala nás z jedné pohledné akce. Samozřejmě mrzí, když jsme inkasovali po jedné střele a naopak jsme neproměnili čtyři vyložené šance a trefili břevno," vyjmenovával Jakub Hora.

Teplice v tabulce klesly na 10. místo a na domácím stadionu nevyhrály už deset utkání. "Los jsme měli těžký, nejvíc mrzí porážka v Příbrami. Spíš bych se ohlížel na kolaps v Příbrami, než na porážku s Plzní. Ale trápí nás koncovka, už třeba proti Mladé Boleslavi jsme měli na lepší výsledek," ví Hora.

Jak ze složité situace ven? "Jsme si vědomi toho, že máme bodů málo a že máme na víc. Liga pokračuje, nyní bychom měli hrát proti slabším soupeřům. Chceme se vrátit do první poloviny tabulky," přemýšlí teplický záložník, který měl coby bývalý hráč Plzně proti svému klubu speciální motivaci. Ačkoli sám tvrdil, že jeho spoluhráč Martin Fillo, který v Plzni vyrůstal, byl nahecovaný ještě více.

Utkání v teplické AGC aréně sledovaly čtyři tisícovky diváků. "Atmosféra byla dobrá. Diváci nás podporovali, pískali na rozhodčího, stáli za námi. Myslel jsem, že jich přišlo více, na hřišti ale byli slyšet," dodal Hora.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště
Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let
Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví

Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý
Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest? Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest?
Sklad ropy ve Vaňově? Sklad ropy ve Vaňově?


Komentáře