Teplice v přípravě rozstřílely Bahrajn

Teplice - Bahrajn v Modré u Děčína. Foto: MojeTeplicko.cz
Teplice - Bahrajn v Modré u Děčína. Foto: MojeTeplicko.cz

MODRÁ U DĚČÍNA - Tepličtí fotbalisté sehráli další přípravný zápas v tréninkovém areálu v Modré u Děčína. Právě tam přivítali exotického soupeře z Bahrajnu, který přehráli výsledkem 3:0.

Reklama

Teplice se utkaly s reprezentací Bahrajnu, která je v České republice pod vedením kouče Soukupa na soustředění. Žlutomoří ukázali větší sehranost a zvítězili o tři branky. O ty se postarali hráči v teplickém dresu: v 10. minutě Jan Rezek, před poločasovou přestávkou Marek Červenka a v 83. minutě pečetil výsledek Otto Urma.

"Bahrajn byl pro nás jediným zahraničním soupeřem v přípravě, proto jsme rádi, že jsme se s ním mohli utkat. Zápas splnil účel a jsme rádi, že jsme vyhráli. Prostřídali jsme dvě sestavy, pouze Martin Fillo s Tomášem Vondráškem doléčují lehčí zranění," nastínil trenér Teplic Daniel Šmejkal.

Teplice jako jeden z mála klubů nevyrazily na letní soustředění do zahraničí, ale zůstaly v domácích podmínkách. "V Modré se nám líbí, máme k dispozici dvě kvalitní hřiště a splňuje vše, co potřebujeme. Vypadá to tu skoro jako v Rakousku," pověděl trenér s úsměvem.

Šmejkal ještě vysvětlil hráčské odchody Nivalda a Šušnjara. Druhý jmenovaný totiž v zimě přestoupí do konkurenční Mladé Boleslavi. Podzimní část sezóny ale ještě dohraje v Teplicích.

"Nivaldo odešel a podle statistik by nám moc chybět neměl. U Šunšjara je situace taková, jaká je. Ještě půlrok bude pokračovat u nás. Nikam ho vyřazovat nebudeme, pokud bude mít výkonnost, bude nastupovat. Výhledově můžeme hledat nového stopera pro příští jaro," vysvětlil kouč Šmejkal.

Teplice začínají sezónu prvním kolem na Slavii. "Těšíme se na plný stadion v Edenu. Budeme chtít Slavii zaskočit," uzavřel trenér, který v minulé sezóně dovedl Skláře na 5. místo.

Teplice - Bahrajn 3:0 (2:0)

Branky:
10. Rezek, 33. Červenka, 83. Urma

Sestava Teplic: 
1. poločas:
Grigar - Hyčka, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Ljevakovič, Kučera - Vošahlík, Suchan, Rezek - Červenka.
2. poločas: Grigar - Dressler, Novotný, Kodeš, Urma - Soungole, Gebert - Hajleta, Žitný, Martirosyan - Vaněček.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře