Štěpán Vachoušek prodloužil smlouvu v Teplicích

Štěpán Vachoušek po podpisu smlouvy. Foto: archiv FK TepliceŠtěpán Vachoušek po podpisu smlouvy. Foto: archiv FK Teplice

Teplice - Opora záložní řady FK Teplice a také kapitán týmu Štěpán Vachoušek včera prodloužil smlouvu s FK Teplice o další rok. Momentálně má tedy na Stínadlech kontrakt do léta 2017. "Pocity jsou moc příjemné, protože je to prodloužení kariéry o další rok. Jsem moc rád, že jsme se rychle domluvili a ztvrdili jsme to podpisem," pochvaluje si Štěpán Vachoušek.

Reklama

Vachoušek poprvé přišel do Teplic jako hráč ve dvanácti letech, po tom co prošel mládežnické týmy, tak přešel v osmnácti letech do A týmu, nejprve absolvoval hostování v České Lípě, Xaverově a Blšanech, aby následně začal pravidelně nastupovat z první mužstvo. Odtud zamířil do Slavie Praha, jako nejdražší přestup v rámci ligové soutěže. Následovaly zahraniční štace v Marseille a Austrii Vídeň a pak už nepřetržité působení v Teplicích až na půlroční hostování ve Spartě v roce 2010.

Kromě klubové kariéry má za sebou Vachoušek také tu reprezentační, v roce 2002 zvítězil s jednadvacítkou na mistrovství Evropy, kde navíc vedl tým jako kapitán. O dva roky později pak byl součástí jednoho z nejlepších reprezentačních týmů české historie, který dokráčel na EURU 2004 pro bronzovou medaili.

V aktuální sezóně nastoupil Vachoušek do všech sedmnácti utkání, nastřílel v nich 4 branky a na další 4 nahrál. V posledním kole SYNOT ligy ovládl pořadí Chance Indexu, který hodnotí kreativní hráče.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště
Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let
Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví

Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý
Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest? Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest?
Sklad ropy ve Vaňově? Sklad ropy ve Vaňově?


Komentáře