Po ostudě v Olomouci čekají fotbalisty Teplic pokuty

Archivní snímek. Foto: facebook FK TepliceArchivní snímek. Foto: facebook FK Teplice

Teplice - Fotbalisté Teplic zakončili sezónu v SYNOT lize na 12. místě. Kromě toho, že se zachránili s náskokem pouhých tří bodů, tak poslední kolo odehráli s debaklem 0:6 ze hřiště Sigmy Olomouc. A vedení klubu zuří.

Reklama

Teplicím se sezóna v SYNOT lize příliš nepovedla. Záchranu v nejvyšší soutěži si zajistili kolo před koncem a k poslednímu zápasu do Olomouce tak odjeli s vědomím, že se nemůže nic stát. Ale přesto se Sigmou Olomouc, která nakonec sestoupila do druhé ligy, ostudně prohráli 0:6.

"Sezónu musíme hodnotit jako velmi neúspěšnou. Vrcholem byl debakl v Olomouci, který lze označit jen za velkou ostudu. Omlouváme se fanouškům, partnerům klubu i majiteli," kál se na klubovém webu Teplic ředitel Hynek.

A hráče čeká trest. "Oznámili jsme, že jim snižujeme základní platy o třicet procent. Změníme také prémiový řád, který by měl vést k větší motivaci. Pokud něco nezměníme, tak po pěti kolech dalšího ročníku budeme ve stejných problémech jako letos. A to rozhodně nechceme," pokračoval Hynek.

Ohrožen může být i trenér David Vavruška. "Pozici trenéra budeme řešit v představenstvu v dohledné době," uzavřel Hynek.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště Zakleté Teplice? Po údajné bombě strašil dron na poště
Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let Mladík za stovku bodných ran babičce vyfasoval 17 let
Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví Estakáda na D8 v provozu. Řidičům se přes České středohoří uleví

Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý Středeční ráno: Nehoda autobusu s vozidlem, jeden mrtvý
Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest? Brutálně zavraždil babičku. Padne výjimečný trest?
Sklad ropy ve Vaňově? Sklad ropy ve Vaňově?


Komentáře